AutoCRM – Streamy

Stream v AutoCRM je seznam, kde můžete vidět aktualizace a nové příspěvky, které sledujete. Také můžete odesílat zprávy do vlastního streamu a do streamu jiných uživatelů.

Ve výchozím nastavení mají Streamy následující typy entit: Organizace, Kontakty, Potenciální zákazníci, Příležitosti, Události, Úkoly. Správci mohou povolit nebo zakázat stream pro určitý typ entity ve Správci entit.

V AutoCRM existují dva typy streamu: stream záznamu a stream uživatele.

Panel Stream je k dispozici v podrobném zobrazení záznamu v dolní části. Zde se zobrazují příspěvky, aktualizace a nové přírůstky související s aktuálním záznamem.

 

Stream1

V uživatelském streamu můžete:

  • Vidět příspěvky a aktualizace záznamů, které uživatel sleduje. Můžete také zobrazit příspěvky adresované uživateli.
  • Budete dostávat oznámení o aktualizacích ve vašem streamu, které provedli jiní uživatelé.
  • Můžete vytvořit příspěvek související s určitým záznamem. K příspěvku můžete také připojit více souborů a obrázků. Obrázky lze vložit ze schránky.
 
Pokud se chcete ve svém příspěvku o někom zmínit, musíte napsat symbol @ a začít psát jméno uživatele. Uživatel, kterého jste ve svém příspěvku uvedli, bude o tom informován.

 

 

Stream2

Tlačítko Sledovat

Nejjednodušší způsob, jak začít sledovat určitý záznam, je kliknout na tlačítko Sledovat v pravém horním rohu požadované položky záznamu. Co se stane dál?

Jakmile začnete záznam sledovat, uvidíte všechny akce související se záznamem ve streamu aktivit na domovské stránce a zároveň budete upozorněni na změny ostatních uživatelů v polích kontrolovaných záznamem prostřednictvím oznámení.

Stream3

Pokud chcete sledovat pouze několik záznamů, je nejvhodnější výše uvedená metoda, ale co když chcete sledovat informace o desítkách nebo dokonce stovkách různých záznamů, které mohou být vytvářeny každý den? V takové situaci je nejlepší nakonfigurovat nástroj Automatické sledování (pravý horní roh Nabídka> Předvolby). 

 Vybíráme entity, které chceme globálně sledovat v poli Auto-Follow:

Stream4

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.