Chatovací nástroj přímo v CRM aplikaci

Potřebujete komunikovat online se svým týmem? Rádi byste všichni využívali jeden společný nástroj, který můžete využívat i jako mobilní aplikaci? Chcete i svým zákazníkům umožnit s Vámi komunikovat online přes chat? V rámci implementace AutoCRM nabízíme možnost přidat do aplikace CRM chatovací nástroj Mattermost.

Mattermost je otevřený chatovací software pro Linux, Microsoft Windows, MacOS, iOS a Android. Původně se jednalo o interní nástroj firmy SpinPunch, který byl později uvolněn jako open source software pod licencí Apache a je v současnosti spravován a vyvíjen firmou Mattermost Inc.

Tento nástroj lze používat i samostatně, ale integrací do CRM jsme vytvořili komplexní řešení, které integruje veškerou komunikaci v rámci obchodních i implementačních procesů do jednoho celku.

 

screen 69

Uživatel, který se přihlásí do CRM má potom automaticky přístup i k chatu. Uživatel je správcem přidán do chatovacích kanálů, které se ho týkají. V nich může jednoduše komunikovat s ostatními uživateli. Ke zprávě lze přiložit přílohu. Důležité zprávy lze označit, takže se dají později snadno dohledat.

screen 70

Tím, že je Chat integrován v CRM lze jednoduše přímo z chatu vytvořit Úkoly v CRM pro jednotlivé uživatele přímo z konkrétní zprávy v chatu. Text zprávy v chatu se přenese do úkolu. 

screen 71

Komunikační kanály lze využít např. k jednotlivým projektům, zakázkám či jinak určeným tématickým okruhům, kde spolu komunikuje více uživatelů, a to mohou být např. i zákazníci s externím přístupem do CRM. V chatu lze posílat i soukromé zprávy mezi dvěma či více uživateli.

Co všechno tento chatovací nástroj umožňuje:

  • Organizované konverzace v týmech;
  • Kanály s intuitivním uživatelským rozhraním
  • Nativní aplikace pro Mac, Windows, iOS, Android a Linux
  • Stovky integrací s populárními nástroji
  • Podpora emodži, GIF a Markdown
  • Vícejazyčné překlady

Další informace o možných integracích se CRM naleznete např. v tomto článku: https://autocrm.cz/crm-chat-document-system-autocrm/

Vyzkoušejte tento systém i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.