CRM systém pro malé firmy

Urychlete a zautomatizujte ty pracovní postupy, které se urychlit a zautomatizovat dají a neplýtvejte časem ani energií. Rozšiřte síť svých klientů a posilte vztahy s těmi stávajícími. Náš Opensourse CRM systém pro malé firmy tu je přesně pro to.
iPhone2
laptop 1

Výhody našeho CRM systému pro malé firmy

Modulárnost. Základní funkce tohoto systému lze rozšířit libovolnými pluginy podle potřeby vaší firmy či instituce.

Práce s AutoCRM je jednoduchá a se systémem se vy i vaši zaměstnanci seznámíte během chvilky,ve srovnání s mnoha hodinami práce, které vám ušetří.

Automatizace řady úkonů. Reporting, automatizované call centrum, e-mailing, monitorování podle libovolných zadaných parametrů a spousta dalších funkcí, které vaše pracovní procesy zrychlí a zefektivní.

Jako u každého CRM je i zde kladen velký důraz na vztahy se zákazníky. Snazší sběr, třídění a vyhodnocování dat klientů i partnerů pro lepší komunikaci a rovněž zvýšení konverzního potenciálu.

Systém lze propojit se službami typu Outlook, Office 365 či Google Calendar. Součástí AutoCRM je i integrovaný chatovací systém Mattermost.

Nákupem AutoCRM získáváte i příslušné kódy, systém si tedy můžete nadále pro vlastní potřebu upravit

CRM pro malé firmy s možností doplňkových funkcí

Náš CRM balíček pro malé firmy nezahrnuje kompletní škálu funkcí, které nabízíme středním a větším firmám. Většina malých firem či dokonce jednotlivců zpravidla takové pokročilejší funkce  nepotřebuje. 

 

Pokud je ale zrovna vy potřebovat budete, nezůstanete ochuzeni o žádnou funkci, která může vaší firmě pomoci. Systém vždy implementujeme na míru.

 

Mezi funkcemi, které AutoCRM nabízí, najdete třeba:

01. Automatizace prodejeSada nástrojů v této kategorii vám usnadní konverzi zákazníků, vytipovávání prodejních příležitostí mezi vašimi kontakty a snazší práci s daty klientů, potenciálních klientů, obchodních partnerů a dalších osob.
02. Projektové řízeníNabídnout můžeme i Kanban board, Ganttův diagram a další funkce v kategorii projektové řízení. Ačkoliv z těchto funkcí obvykle nejvíce těží spíše střední a větší firmy, mohou být implementovány i jako součást vašeho řešení.
03. E-maily Rozsílání hromadných e-mailů, vytváření šablon, e-mailový podpis, filtrování e-mailů i jejich třídění do kategorií vám tento systém maximální měrou usnadní.
04. Chatovací nástroj Opensource nástroj Mattermost lze plně integrovat do našeho CRM a využívat jej ke snadné komunikaci uvnitř firmy i navenek. Vedle toho má Mattermost i některé jiné funkce, lze s ním například sdílet soubory.
05. Kalendář Vedle zabudovaného kalendáře můžete využít také možnost synchronizace s kalendářem Google. Tak jako tak, vám ani vašemu týmu už žádná schůzka, termín či jiné důležité datum neunikne.
06. Telefonní hovoryZáznamník, kam se hovory ukládají, automatické vytáčení, přepis hovorů s využitím umělé inteligence. I to náš systém umí.

Chcete-li se dozvědět více o nástrojích, které AutoCRM nabízí, přejděte do sekce funkce, kde naleznete jejich přehledný výčet.

Tápete při třídění zákaznických dat? Zdržujete se úkoly, které by šly zautomatizovat? Máte problém s organizací práce?

Tento program vám může nabídnout řešení všech těchto potíží. Vyzkoušejte jej nanečisto sami!

Systém pro menší společnosti i oborové lídry

AutoCRM pracuje na základě Opensource CRM systému, jejž využívá přes 50 000 firem na celém světě. Systém je možné modifikovat tak, aby hladce plnil potřeby jak malého soukromého e-shopu, tak i větších institucí o desítkách i stovkách zaměstnanců.

Využívají jej školy, banky, pojišťovny, e-shopy, výrobní podniky a spousty dalších institucí a firem. Přejděte do sekce oblasti použití a podívejte se, jak se může takové CRM uplatnit v praxi.

espo
PngItem 4568566

Hodnocení uživatelů AutoCRM

Cena CRM systému pro malé firmy

Zájemcům o tento systém nabízíme dvě možnosti, jak jej pořídit:

Cena za LowCode AutoERP|CRM je vždy řešena individuálně.

Jaké moduly můžete využít?

Cena se skládá z jednorázového poplatku za implementaci a úpravu systému na míru. Dále pak z pravidelného měsíčního poplatku za správu, cloud, aktualizace, zabezpečení a zálohování celého systému a všech jeho modulů.

V průběhu užívání nevyžadujeme žádné další licenční poplatky ani poplatky za počet uživatelů.

Máte zájem o prezentaci systému nebo demo zdarma? Prosím kontaktujte nás

Nezapomínejte také, že implementace dodatečných funkcí k základnímu balíčku dle potřeby a dohody je možná!

Chcete se nejprve osmělit, než do vod našeho systému vstoupíte?

Vyzkoušejte jeho nezávaznou demoverzi zdarma!

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.