CRM systém pro malé firmy

Urychlete a zautomatizujte ty pracovní postupy, které se urychlit a zautomatizovat dají a neplýtvejte časem ani energií. Rozšiřte síť svých klientů a posilte vztahy s těmi stávajícími. Náš Opensourse CRM systém pro malé firmy tu je přesně pro to.
iPhone2
laptop 1

Výhody našeho CRM systému pro malé firmy

Modulárnost. Základní funkce tohoto systému lze rozšířit libovolnými pluginy podle potřeby vaší firmy či instituce.

Práce s AutoCRM je jednoduchá a se systémem se vy i vaši zaměstnanci seznámíte během chvilky,ve srovnání s mnoha hodinami práce, které vám ušetří.

Automatizace řady úkonů. Reporting, automatizované call centrum, e-mailing, monitorování podle libovolných zadaných parametrů a spousta dalších funkcí, které vaše pracovní procesy zrychlí a zefektivní.

Jako u každého CRM je i zde kladen velký důraz na vztahy se zákazníky. Snazší sběr, třídění a vyhodnocování dat klientů i partnerů pro lepší komunikaci a rovněž zvýšení konverzního potenciálu.

Systém lze propojit se službami typu Outlook, Office 365 či Google Calendar. Součástí AutoCRM je i integrovaný chatovací systém Mattermost.

Nákupem AutoCRM získáváte i příslušné kódy, systém si tedy můžete nadále pro vlastní potřebu upravit

CRM pro malé firmy s možností doplňkových funkcí

Náš CRM balíček pro malé firmy nezahrnuje kompletní škálu funkcí, které nabízíme středním a větším firmám. Většina malých firem či dokonce jednotlivců zpravidla takové pokročilejší funkce  nepotřebuje. 

 

Pokud je ale zrovna vy potřebovat budete, nezůstanete ochuzeni o žádnou funkci, která může vaší firmě pomoci. Systém vždy implementujeme na míru.

 

Mezi funkcemi, které AutoCRM nabízí, najdete třeba:

01. Automatizace prodejeSada nástrojů v této kategorii vám usnadní konverzi zákazníků, vytipovávání prodejních příležitostí mezi vašimi kontakty a snazší práci s daty klientů, potenciálních klientů, obchodních partnerů a dalších osob.
02. Projektové řízeníNabídnout můžeme i Kanban board, Ganttův diagram a další funkce v kategorii projektové řízení. Ačkoliv z těchto funkcí obvykle nejvíce těží spíše střední a větší firmy, mohou být implementovány i jako součást vašeho řešení.
03. E-maily Rozsílání hromadných e-mailů, vytváření šablon, e-mailový podpis, filtrování e-mailů i jejich třídění do kategorií vám tento systém maximální měrou usnadní.
04. Chatovací nástroj Opensource nástroj Mattermost lze plně integrovat do našeho CRM a využívat jej ke snadné komunikaci uvnitř firmy i navenek. Vedle toho má Mattermost i některé jiné funkce, lze s ním například sdílet soubory.
05. Kalendář Vedle zabudovaného kalendáře můžete využít také možnost synchronizace s kalendářem Google. Tak jako tak, vám ani vašemu týmu už žádná schůzka, termín či jiné důležité datum neunikne.
06. Telefonní hovoryZáznamník, kam se hovory ukládají, automatické vytáčení, přepis hovorů s využitím umělé inteligence. I to náš systém umí.

Chcete-li se dozvědět více o nástrojích, které AutoCRM nabízí, přejděte do sekce funkce, kde naleznete jejich přehledný výčet.

Tápete při třídění zákaznických dat? Zdržujete se úkoly, které by šly zautomatizovat? Máte problém s organizací práce?

Tento program vám může nabídnout řešení všech těchto potíží. Vyzkoušejte jej nanečisto sami!

Systém pro menší společnosti i oborové lídry

AutoCRM pracuje na základě Opensource CRM systému, jejž využívá přes 50 000 firem na celém světě. Systém je možné modifikovat tak, aby hladce plnil potřeby jak malého soukromého e-shopu, tak i větších institucí o desítkách i stovkách zaměstnanců.

Využívají jej školy, banky, pojišťovny, e-shopy, výrobní podniky a spousty dalších institucí a firem. Přejděte do sekce oblasti použití a podívejte se, jak se může takové CRM uplatnit v praxi.

espo
open source

Hodnocení uživatelů AutoCRM

Pomůžeme Vám s výběrem funkcí

Cena pořízení programu se liší dle velikosti Vaší firmy a jejím potřebám, jímž odpovídá také rozsah funkcí. Zvolte a objednejte si nezávazně program, naši obchodní zástupci se s Vámi spojí a doladí s Vámi obsah CRM.

FREE

Zdarma

Po vyplnění údajů Vám přijdou na e-mail přihlašovací údaje.

VÝBĚR

od 500 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
BASIC

3 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
STANDARD

5 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Basic
MAXI

8 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Standard

Případně vytvoříme výrobní systém na míru

PREMIUM

Na míru

Cena se odvíjí od požadavků, pro představu cen si prohlédněte naše případové studie.

* Uvedené ceny  jsou bez DPH

Každou variantu lze upravit na přání.

Chcete se nejprve osmělit, než do vod našeho systému vstoupíte?

Vyzkoušejte jeho nezávaznou demoverzi zdarma!

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.