CRM systém pro malé firmy

Urychlete a zautomatizujte ty pracovní postupy, které se urychlit a zautomatizovat dají a neplýtvejte časem ani energií. Rozšiřte síť svých klientů a posilte vztahy s těmi stávajícími. Náš Opensourse CRM systém pro malé firmy tu je přesně pro to.
iPhone2
laptop 1

Výhody našeho CRM systému pro malé firmy

Modulárnost. Základní funkce tohoto systému lze rozšířit libovolnými pluginy podle potřeby vaší firmy či instituce.

Práce s AutoCRM je jednoduchá a se systémem se vy i vaši zaměstnanci seznámíte během chvilky,ve srovnání s mnoha hodinami práce, které vám ušetří.

Automatizace řady úkonů. Reporting, automatizované call centrum, e-mailing, monitorování podle libovolných zadaných parametrů a spousta dalších funkcí, které vaše pracovní procesy zrychlí a zefektivní.

Jako u každého CRM je i zde kladen velký důraz na vztahy se zákazníky. Snazší sběr, třídění a vyhodnocování dat klientů i partnerů pro lepší komunikaci a rovněž zvýšení konverzního potenciálu.

Systém lze propojit se službami typu Outlook, Office 365 či Google Calendar. Součástí AutoCRM je i integrovaný chatovací systém Mattermost.

Nákupem AutoCRM získáváte i příslušné kódy, systém si tedy můžete nadále pro vlastní potřebu upravit

CRM pro malé firmy s možností doplňkových funkcí

Náš CRM balíček pro malé firmy nezahrnuje kompletní škálu funkcí, které nabízíme středním a větším firmám. Většina malých firem či dokonce jednotlivců zpravidla takové pokročilejší funkce  nepotřebuje. 

 

Pokud je ale zrovna vy potřebovat budete, nezůstanete ochuzeni o žádnou funkci, která může vaší firmě pomoci. Systém vždy implementujeme na míru.

 

Mezi funkcemi, které AutoCRM nabízí, najdete třeba:

01. Automatizace prodejeSada nástrojů v této kategorii vám usnadní konverzi zákazníků, vytipovávání prodejních příležitostí mezi vašimi kontakty a snazší práci s daty klientů, potenciálních klientů, obchodních partnerů a dalších osob.
02. Projektové řízeníNabídnout můžeme i Kanban board, Ganttův diagram a další funkce v kategorii projektové řízení. Ačkoliv z těchto funkcí obvykle nejvíce těží spíše střední a větší firmy, mohou být implementovány i jako součást vašeho řešení.
03. E-maily Rozsílání hromadných e-mailů, vytváření šablon, e-mailový podpis, filtrování e-mailů i jejich třídění do kategorií vám tento systém maximální měrou usnadní.
04. Chatovací nástroj Opensource nástroj Mattermost lze plně integrovat do našeho CRM a využívat jej ke snadné komunikaci uvnitř firmy i navenek. Vedle toho má Mattermost i některé jiné funkce, lze s ním například sdílet soubory.
05. Kalendář Vedle zabudovaného kalendáře můžete využít také možnost synchronizace s kalendářem Google. Tak jako tak, vám ani vašemu týmu už žádná schůzka, termín či jiné důležité datum neunikne.
06. Telefonní hovoryZáznamník, kam se hovory ukládají, automatické vytáčení, přepis hovorů s využitím umělé inteligence. I to náš systém umí.

Chcete-li se dozvědět více o nástrojích, které AutoCRM nabízí, přejděte do sekce funkce, kde naleznete jejich přehledný výčet.

Tápete při třídění zákaznických dat? Zdržujete se úkoly, které by šly zautomatizovat? Máte problém s organizací práce?

Tento program vám může nabídnout řešení všech těchto potíží. Vyzkoušejte jej nanečisto sami!

Systém pro menší společnosti i oborové lídry

AutoCRM pracuje na základě Opensource CRM systému, jejž využívá přes 50 000 firem na celém světě. Systém je možné modifikovat tak, aby hladce plnil potřeby jak malého soukromého e-shopu, tak i větších institucí o desítkách i stovkách zaměstnanců.

Využívají jej školy, banky, pojišťovny, e-shopy, výrobní podniky a spousty dalších institucí a firem. Přejděte do sekce oblasti použití a podívejte se, jak se může takové CRM uplatnit v praxi.

espo
PngItem 4568566

Hodnocení uživatelů AutoCRM

Cena CRM systému pro malé firmy

Zájemcům o tento systém nabízíme dvě možnosti, jak jej pořídit:

Jste živnostník, malá firma?

Start AutoCRM – obsahuje kompletní CRM systém

měsíční platba: 2000Kč

jednorázová platba za implementaci systému: 10 000Kč

Cena se počítá od množství dat v systému a skládá se z jednorázového poplatku za implementaci a úpravu systému na míru. Dále pak z pravidelného měsíčního poplatku za správu, cloud, aktualizace, zabezpečení a zálohování celého systému a všech jeho modulů.

V průběhu užívání nevyžadujeme žádné další licenční poplatky ani poplatky za počet uživatelů.

Máte zájem o prezentaci systému nebo demo zdarma? Prosím kontaktujte nás

Jste střední, velká firma, korporace nebo veřejný sektor?

Cena za NoCode AutoCRM je vždy řešena individuálně.

Jaké moduly můžete využít?

Cena se skládá z jednorázového poplatku za implementaci a úpravu systému na míru. Dále pak z pravidelného měsíčního poplatku za správu, cloud, aktualizace, zabezpečení a zálohování celého systému a všech jeho modulů.

V průběhu užívání nevyžadujeme žádné další licenční poplatky ani poplatky za počet uživatelů.

Máte zájem o prezentaci systému nebo demo zdarma? Prosím kontaktujte nás

Nezapomínejte také, že implementace dodatečných funkcí k základnímu balíčku dle potřeby a dohody je možná!

Chcete se nejprve osmělit, než do vod našeho systému vstoupíte?

Vyzkoušejte jeho nezávaznou demoverzi zdarma!