Náš systém Vám vydělává peníze!
x
Ušetřete díky implementaci Open Source řešení!
x

CRM pro neziskovky

CRM systémy jsou běžně využívány k podpoře prodejů a generaci zisku. Naše speciálně přizpůsobené CRM pro neziskovky a zapsané spolky ovšem  výtečně poslouží právě jejich potřebám. 

Přesvědčte se sami, že není k zahození.

iPhone2
laptop 1
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Proč vůbec pořizovat CRM pro neziskovky?

Hlavním cílem CRM systémů obecně je zefektivnění práce a posílení vztahů nejen se zákazníky, ale i s obchodními partnery, sponzory, dárci, podporovateli a v neposlední řadě i s vlastními zaměstnanci. 

Ze zkvalitnění takovýchto vztahů pak  bude určitě těžit  každá organizace, ať již je její primárním cílem zisk či nikoliv.

Pokud chcete

Pak o tom možná ještě nevíte, ale chcete právě AutoCRM!

espo

Co vám naše CRM pro neziskovky a spolky přinese

database-connect

Centrální databázi

Údaje o jednotlivcích i organizacích máte v jediné databázi, kde nemusíte nic složitě vyhledávat. Stačí pár kliknutí a všechny informace, které potřebujete, se objeví před vámi.

Efektivnější práci se sponzory

Segmentace do skupin podle zadaných kritérií a personalizovaná komunikace založená na datech. AutoCRM vám pomůže s náborem nových i udržením zájmu stávajících sponzorů a dárců.

Vylepšený marketing

Snazší vedení e-mailových kampaní, hromadné korespondence i dalších marketingových aktivit pomůže dostat vaše jméno do povědomí.

Praktickou analytiku

Dobré CRM data nejen sbírá, ale dovede je i vyhodnocovat, dávat do souvislostí a vytvářet z nich reporty, které napoví, jaká je dosavadní úspěšnost vašich snah i kam se vyplatí napřít vaši činnost příště.

Snazší vedení projektů a sbírek

Plánování, organizace, řízení, koordinace a komunikace napříč celým konkrétním projektem, charitativními akcemi či sbírkami budou, díky desítkám funkcí, které tento program nabízí, hračkou.

Integraci s dalšími programy

Pokud již jste zvyklí pracovat s některými programy, například pro vedení sbírek, účetnictví, komunikaci a podobně, v rámci řešení na míru můžeme zajistit jejich propojení s vaším novým CRM.

CRM na míru vaší organizaci

Malý spolek a velká neziskovka mívají často diametrálně odlišné “vize a mise”; snahy aplikovat jedno unifikované  řešení na jejich individuální potřeby se míjí účinkem. Našemu systému se ovšem nemusíte přizpůsobovat. My ho přizpůsobíme vám! 

Systém AutoCRM sestává z nespočtu funkcí, které v plné šíři využije málokdo. Proto u každého zákazníka počítáme s implementací jen toho, co bude skutečně potřebovat. Samozřejmě s možností dodatečného připojení funkcí dalších.

Abychom mohli dodat řešení, které bude pasovat k tomu, kdo jste a co děláte, bude nejlepší vše osobně probrat. Již během prvního rozhovoru často vykrystalizuje povaha funkcí, které budete potřebovat. Začněme hledat řešení ještě dnes.

Jak naše CRM hodnotí jeho uživatelé

Ceník

Vyberte si, co je pro vás praktičtější: cloud hosting bez starostí o provoz, nebo implementace systému na vašich vlastních serverech.

Cena za LowCode AutoERP|CRM je vždy řešena individuálně.

Jaké moduly můžete využít?

Cena se skládá z jednorázového poplatku za implementaci a úpravu systému na míru. Dále pak z pravidelného měsíčního poplatku za správu, cloud, aktualizace, zabezpečení a zálohování celého systému a všech jeho modulů.

V průběhu užívání nevyžadujeme žádné další licenční poplatky ani poplatky za počet uživatelů.

Máte zájem o prezentaci systému nebo demo zdarma? Prosím kontaktujte nás

Rozhodujte se informovaně – zkuste nejdřív demoverzi našeho systému po omezenou dobu zdarma. Zjistíte sami, jestli má vše, co potřebujete.

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.