Náš systém Vám vydělává peníze!
x
Ušetřete díky implementaci Open Source řešení!
x

CRM pro neziskovky

CRM systémy jsou běžně využívány k podpoře prodejů a generaci zisku. Naše speciálně přizpůsobené CRM pro neziskovky a zapsané spolky ovšem  výtečně poslouží právě jejich potřebám. 

Přesvědčte se sami, že není k zahození.

iPhone2
laptop 1
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Proč vůbec pořizovat CRM pro neziskovky?

Hlavním cílem CRM systémů obecně je zefektivnění práce a posílení vztahů nejen se zákazníky, ale i s obchodními partnery, sponzory, dárci, podporovateli a v neposlední řadě i s vlastními zaměstnanci. 

Ze zkvalitnění takovýchto vztahů pak  bude určitě těžit  každá organizace, ať již je její primárním cílem zisk či nikoliv.

Pokud chcete

Pak o tom možná ještě nevíte, ale chcete právě AutoCRM!

espo

Co vám naše CRM pro neziskovky a spolky přinese

database-connect

Centrální databázi

Údaje o jednotlivcích i organizacích máte v jediné databázi, kde nemusíte nic složitě vyhledávat. Stačí pár kliknutí a všechny informace, které potřebujete, se objeví před vámi.

Efektivnější práci se sponzory

Segmentace do skupin podle zadaných kritérií a personalizovaná komunikace založená na datech. AutoCRM vám pomůže s náborem nových i udržením zájmu stávajících sponzorů a dárců.

Vylepšený marketing

Snazší vedení e-mailových kampaní, hromadné korespondence i dalších marketingových aktivit pomůže dostat vaše jméno do povědomí.

Praktickou analytiku

Dobré CRM data nejen sbírá, ale dovede je i vyhodnocovat, dávat do souvislostí a vytvářet z nich reporty, které napoví, jaká je dosavadní úspěšnost vašich snah i kam se vyplatí napřít vaši činnost příště.

Snazší vedení projektů a sbírek

Plánování, organizace, řízení, koordinace a komunikace napříč celým konkrétním projektem, charitativními akcemi či sbírkami budou, díky desítkám funkcí, které tento program nabízí, hračkou.

Integraci s dalšími programy

Pokud již jste zvyklí pracovat s některými programy, například pro vedení sbírek, účetnictví, komunikaci a podobně, v rámci řešení na míru můžeme zajistit jejich propojení s vaším novým CRM.

CRM na míru vaší organizaci

Malý spolek a velká neziskovka mívají často diametrálně odlišné “vize a mise”; snahy aplikovat jedno unifikované  řešení na jejich individuální potřeby se míjí účinkem. Našemu systému se ovšem nemusíte přizpůsobovat. My ho přizpůsobíme vám! 

Systém AutoCRM sestává z nespočtu funkcí, které v plné šíři využije málokdo. Proto u každého zákazníka počítáme s implementací jen toho, co bude skutečně potřebovat. Samozřejmě s možností dodatečného připojení funkcí dalších.

Abychom mohli dodat řešení, které bude pasovat k tomu, kdo jste a co děláte, bude nejlepší vše osobně probrat. Již během prvního rozhovoru často vykrystalizuje povaha funkcí, které budete potřebovat. Začněme hledat řešení ještě dnes.

Jak naše CRM hodnotí jeho uživatelé

Pomůžeme Vám s výběrem funkcí

Cena pořízení programu se liší dle velikosti Vaší firmy a jejím potřebám, jímž odpovídá také rozsah funkcí. Zvolte a objednejte si nezávazně program, naši obchodní zástupci se s Vámi spojí a doladí s Vámi obsah CRM.

FREE

Zdarma

Po vyplnění údajů Vám přijdou na e-mail přihlašovací údaje.

VÝBĚR

od 500 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
BASIC

3 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
STANDARD

5 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Basic
MAXI

8 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Standard

Případně vytvoříme výrobní systém na míru

PREMIUM

Na míru

Cena se odvíjí od požadavků, pro představu cen si prohlédněte naše případové studie.

* Uvedené ceny  jsou bez DPH

Každou variantu lze upravit na přání.

Rozhodujte se informovaně – zkuste nejdřív demoverzi našeho systému po omezenou dobu zdarma. Zjistíte sami, jestli má vše, co potřebujete.

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.