Projektové řízení na míru

Opensource program AutoCRM není určen jen k přehledné správě zákaznických vztahů. Jeho funkce zasahují i do oblasti projektového řízení. Software jako tento je nezbytnou pomůckou každé firmy, která chce vydobýt ze všech sfér své činnosti maximum.
Nemusíte nám ale věřit, dokud jej sami nevyzkoušíte. Pracujte chvíli nanečisto s jeho bezplatnou demoverzí a posuďte sami.
autocrm project mobile
Projektové řízení

Projektové řízení, které má vše, co potřebujete

Projektové řízení je proces, který zahrnuje plánování, koordinaci a realizaci projektů za účelem dosahování stanovených cílů. Využití software pro projektové řízení, jako je AutoCRM, může výrazně zlepšit efektivitu a produktivitu organizace. Díky použití tohoto nástroje můžete snadno sledovat a spravovat všechny úkoly, termíny a zdroje projektu na jednom místě. Efektivní projektové řízení také pomáhá zlepšovat komunikaci a spolupráci v týmu

Mezi funkce našeho programu, které se vztahují k projektovému řízení, patří:

Ganttův diagram

Plánování projektových činností a jejich návaznosti se bez využití Ganttova diagramu jen málokdy obejde. S tímto jednoduchým a srozumitelným nástrojem získáte perfektní přehled o harmonogramu vašeho projektu a budete znát každé Co, Kde, Kdy a Kdo.

Projekty

S touto funkcí můžete zakládat nové projekty a přiřazovat je příslušným osobám či týmům. Projektům je možné dát různé priority, monitorovat jejich plnění, doplňovat je o grafy a statistiky. Při založení každého projektu zároveň vznikne zvláštní chatovací místnost, kde můžete o projektu diskutovat nebo dopisovat další úkoly. Ty odtud lze také jedním kliknutím importovat do kanbanboardu.

Odpracováno

Daný úkol se po dokončení může stát ještě cennou položkou ve statistikách. S touto funkcí zjistíte, kolik zabraly dané úkoly času, jaké měly náklady a mnoho dalších relevantních informací. Ty pak můžete využít ve vašich grafech, statistikách, měsíčních či ročních vyhodnoceních a své plánování a management tomu přizpůsobit.

Kanban board

Další funkce, která dnes chybí u málokterého řízení projektů. Úkoly zde můžete přehledně dělit a přesouvat mezi kategoriemi podle stavu jejich rozpracovanosti. Snáze si tak s jejich pomocí můžete běh práce vizualizovat. Zobrazení v Kanban board lze aplikovat na jakoukoli entitu.

Úkoly

Úkoly jsou jedním z klíčových prvků projektového řízení. Umožňují přehledně rozdělit práci mezi zaměstnance s požadovanou kvalifikací. Řízení úkolů zahrnuje plánování, organizaci, řízení a kontrolu úkolů, aby bylo zajištěno, že jsou splněny včas, v rámci rozpočtu a s požadovanou kvalitou.

settings-user

Systém správy zdrojů

Systém správy zdrojů je klíčovým prvkem projektového řízení, protože umožňuje plánovat, organizovat a řídit využití zdrojů pro dosažení cílů projektu. Systém správy zdrojů poskytuje přehled o využití zdrojů a umožňuje identifikovat a řešit problémy s jejich alokací. Lze díky němu také optimalizovat využití zdrojů a snížit náklady na projekt.

strategy-split

Work breakdown structure

WBS je součástí agilního vývoje, díky němu můžete jednoduše rozebrat velký projekt. Je to hierarchický způsob, jak rozdělit projekt na spravovatelné části nebo úkoly. Čím složitější projekt před Vámi stojí, tím spíše využijete WBS.

single-neutral-actions-process

SCRUM

Vytvořte pevný základ pro svůj projekt AutoCRM pomocí intuitivního procesu SCRUM. Pomocí osvědčených postupů agilního vývoje softwaru může váš tým vytvořit spustitelný plán, který vás povede k úspěchu. Tento proces podporuje dosažení cíle týmem a samoorganizaci.

performance-money-increase

Earned value management

EVM je metoda projektového řízení a kontroly, která sleduje průběh projektů. EVM má 3 základní dimenze: plánovanou hodnotu, získanou hodnotu a skutečnou hodnotu. Díky EVM můžete pečlivě monitorovat tyto tři aspekty, abyste včas identifikovali problémy, zůstali na správné cestě a dosáhli svých cílů.

Helpdesk

S rostoucím rozvojem firmy přichází i větší počet dotazů od zákazníků, buď kvůli funkčnosti produktu nebo jejich neznalosti. Helpdesk je tu pro tyto účely. Jeho služby jsou známé především pro zákazníky, ale jsou také velmi užitečné pro interní potřeby. Zaměstnanci se mohou obracet s dotazy na jedno místo a IT oddělení tak má přehled o všech incidentech.

Ganttův diagram

Plánování projektových činností a jejich návaznosti se bez využití Ganttova diagramu jen málokdy obejde. S tímto jednoduchým a srozumitelným nástrojem získáte perfektní přehled o harmonogramu vašeho projektu a budete znát každé Co, Kde, Kdy a Kdo.

CRM gantt diagram2

Případové studie

Vyzkoušejte si, co náš program v praxi umí. Uvidíte, jak jej můžete využít ke snazší, přehlednější a účinnější práci na vašich projektech.

Komplexnější programy na projektové řízení aby jeden pohledal

Funkce vztahující se přímo k projektovému managementu jsou jen špička ledovce toho, co vše náš systém nabízí. Najdete zde desítky dalších funkcí, které váš byznys i komunikaci maximálně zjednoduší a zpřehlední. I vy můžete těžit z jeho výhod:
01. Po pořízení se systém stane vaším majetkem, a to i s kódy. Můžete jej proto nadále modifikovat tak, aby perfektně pasoval k potřebám vaší firmy.
02. AutoCRM snadno propojíte s jinými systémy s pomocí API. Google a Outlook kalendář, Leady, nebo Mattermost pro chatování jsou jen některé příklady takového propojení.
03. Jedná se o jeden z nejlepších systémů pro management CRM a vedení adekvátní komunikace se zákazníky i obchodními partnery. Sběr kontaktů, jejich dat a následná segmentace nasbíraných informací za účelem další komunikace nebyly nikdy snadnější.
04.S programem lze automatizovat řadu drobných úkolů a procesů, takže se můžete věnovat vedení projektů v oblastech, na nichž záleží nejvíce a nezabředávat do menších, stereotypních činností.
05.Automatický a přehledný reporting vám zajistí pravidelné výstupy dat podle zadaných parametrů.

Pro řízení projektů a CRM využívá systém, na němž je náš program založen, přes 60 000 firem na světě. Něco tedy musí dělat dobře… Co je to něco, to si můžete sami vyzkoušet hned teď!

Vyberte si CRM vhodné pro Vás

Cena pořízení programu se liší dle velikosti Vaší firmy a jejím potřebám, jímž odpovídá také rozsah funkcí. Volit můžete mezi jednorázovým pořízením programu na vlastní servery a mezi cloudovým řešením s měsíčními platbami.

FREE

Zdarma

Po vyplnění údajů Vám přijdou na e-mail přihlašovací údaje.

BASIC

3 000 Kč*
/měsíc

STANDARD

5 000 Kč*
/měsíc

MAXI

8 000 Kč*
/měsíc

PREMIUM

Na míru

Cena se odvíjí od požadavků, pro představu cen si prohlédněte naše případové studie.

Free
Basic
Standard
Maxi
Premium
Základní funkce CRM
Práce s potenciály
Organizace a kontakty
Obchodní přiležitosti
E-mail
Šablony e-mailů
Call centrum
Kalendář
Plánování, volání a schůzky
Nabídky
Produkty
Objednávky
Smlouvy
Prodejní pipeline
Pokročilé grafy a analytika
Konferenční mistnost s nahráváním online meetingů
Přepis všech schůzek z nahravaných meetingů
Projektové řízení
Projekty
Úkoly
Předávací protokol
Odpracováno
Automatizace a workflow
Ganttův diagram
Finanční toky projektu
Fakturační systém
Přijaté faktury
Vydané faktury
Zalohové faktury
Vydané daňové doklady k platbám
Napojení na bankovní účet
Automatizované párování plateb
Automatizované párování faktur pomocí AI
Hotovostní pokladna
Opravné daňové doklady
Automatické upomínky plateb
Párování faktur s objednávkami a zakázkami
Reportovací systém
Vytvárení vlastních grafů
Customizace grafů
Filtrování záznamů
Možnosti BI
AI predikce
Dokument systém
Znalostní báze
Úprava dokumentů
Správa složek
Možnost otevírání dokumentů (Word, Excel, PDF) pomocí OnlyOffice
Možnost propojit dokumenty s jakoukoliv entitou
Chat
Komunikace společnosti
Vytváření skupin
Přímá komunikace
Napojení nástrojů/funkcí na chat
Napojení na AI chatboty
Tvorba úkolů přímo z chatu
Mobilní aplikace
Workflow a automatizace
Flexibilita a komplexnost
Integrace s ostatními funkcemi systému
Workflows - vytváření a editace (bez programování)
Vyvojové diagramy (BPMN)
Automatizace procesů ve společnosti
Skladové hospodářství
Sklady s/bez pozic
Příjemky
Výdejky
Skladové přesuny
Správa výrobních čísel
Inventura (i průběžná)
Výrobní systém
Tvorba technologických postupů
Správa výrobních příkazů
Pracoviště
Správa operací/materiálových rozpisek
Výrobní stromy
Zobrazení dostupnosti materiálů

Jak náš Customer Relationship Management systém hodnotí uživatelé

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.