Vše pro projektové řízení – software, který šetří vaši práci

Opensource program AutoCRM není určen jen k přehledné správě zákaznických vztahů. Jeho funkce zasahují i do oblasti projektového řízení. Software jako tento je nezbytnou pomůckou každé firmy, která chce vydobýt ze všech sfér své činnosti maximum.
Nemusíte nám ale věřit, dokud jej sami nevyzkoušíte. Pracujte chvíli nanečisto s jeho bezplatnou demoverzí a posuďte sami.

Software pro projektové řízení, který má vše, co potřebujete

Mezi funkce našeho programu, které se vztahují k projektovému řízení, patří:

Ganttův diagram

Plánování projektových činností a jejich návaznosti se bez využití Ganttova diagramu jen málokdy obejde. S tímto jednoduchým a srozumitelným nástrojem získáte perfektní přehled o harmonogramu vašeho projektu a budete znát každé Co, Kde, Kdy a Kdo.

Projekty

S touto funkcí můžete zakládat nové projekty a přiřazovat je příslušným osobám či týmům. Projektům je možné dát různé priority, monitorovat jejich plnění, doplňovat je o grafy a statistiky. Při založení každého projektu zároveň vznikne zvláštní chatovací místnost, kde můžete o projektu diskutovat nebo dopisovat další úkoly. Ty odtud lze také jedním kliknutím importovat do kanbanboardu.

Odpracováno

Daný úkol se po dokončení může stát ještě cennou položkou ve statistikách. S touto funkcí zjistíte, kolik zabraly dané úkoly času, jaké měly náklady a mnoho dalších relevantních informací. Ty pak můžete využít ve vašich grafech, statistikách, měsíčních či ročních vyhodnoceních a své plánování a management tomu přizpůsobit.

Kanban board

Další funkce, která dnes chybí u málokterého řízení projektů. Úkoly zde můžete přehledně dělit a přesouvat mezi kategoriemi podle stavu jejich rozpracovanosti. Snáze si tak s jejich pomocí můžete běh práce vizualizovat.

Ganttův diagram

Plánování projektových činností a jejich návaznosti se bez využití Ganttova diagramu jen málokdy obejde. S tímto jednoduchým a srozumitelným nástrojem získáte perfektní přehled o harmonogramu vašeho projektu a budete znát každé Co, Kde, Kdy a Kdo.

Screenshot 2022 05 08T141304.557

Případové studie

Vyzkoušejte si, co náš program v praxi umí. Uvidíte, jak jej můžete využít ke snazší, přehlednější a účinnější práci na vašich projektech.

Komplexnější programy na projektové řízení aby jeden pohledal

Funkce vztahující se přímo k projektovému managementu jsou jen špička ledovce toho, co vše náš systém nabízí. Najdete zde desítky dalších funkcí, které váš byznys i komunikaci maximálně zjednoduší a zpřehlední. I vy můžete těžit z jeho výhod:
01. Po pořízení se systém stane vaším majetkem, a to i s kódy. Můžete jej proto nadále modifikovat tak, aby perfektně pasoval k potřebám vaší firmy.
02. AutoCRM snadno propojíte s jinými systémy s pomocí API. Google a Outlook kalendář, Leady, nebo Mattermost pro chatování jsou jen některé příklady takového propojení.
03. Jedná se o jeden z nejlepších systémů pro management CRM a vedení adekvátní komunikace se zákazníky i obchodními partnery. Sběr kontaktů, jejich dat a následná segmentace nasbíraných informací za účelem další komunikace nebyly nikdy snadnější.
04.S programem lze automatizovat řadu drobných úkolů a procesů, takže se můžete věnovat vedení projektů v oblastech, na nichž záleží nejvíce a nezabředávat do menších, stereotypních činností.
05.Automatický a přehledný reporting vám zajistí pravidelné výstupy dat podle zadaných parametrů.

Kolik tento software na projektový management stojí

Cena pořízení programu se liší dle velikosti vaší firmy, jíž odpovídá také rozsah funkcí. Volit můžete mezi jednorázovým pořízením programu na vlastní servery a mezi cloudovým řešením s měsíčními platbami.

Jste živnostník, malá firma?

Start AutoCRM – obsahuje kompletní CRM systém

měsíční platba: 2000Kč

jednorázová platba za implementaci systému: 10 000Kč

Cena se počítá od množství dat v systému a skládá se z jednorázového poplatku za implementaci a úpravu systému na míru. Dále pak z pravidelného měsíčního poplatku za správu, cloud, aktualizace, zabezpečení a zálohování celého systému a všech jeho modulů.

V průběhu užívání nevyžadujeme žádné další licenční poplatky ani poplatky za počet uživatelů.

Máte zájem o prezentaci systému nebo demo zdarma? Prosím kontaktujte nás

Jste střední, velká firma, korporace nebo veřejný sektor?

Cena za NoCode AutoCRM je vždy řešena individuálně.

Jaké moduly můžete využít?

Cena se skládá z jednorázového poplatku za implementaci a úpravu systému na míru. Dále pak z pravidelného měsíčního poplatku za správu, cloud, aktualizace, zabezpečení a zálohování celého systému a všech jeho modulů.

V průběhu užívání nevyžadujeme žádné další licenční poplatky ani poplatky za počet uživatelů.

Máte zájem o prezentaci systému nebo demo zdarma? Prosím kontaktujte nás

Jak náš Customer Relationship Management systém hodnotí uživatelé

Pro řízení projektů a CRM využívá systém, na němž je náš program založen, přes 50 000 firem na světě. Něco tedy musí dělat dobře… Co je to něco, to si můžete sami vyzkoušet hned teď!

Kontakty

Fakturační údaje:

Apertia Tech s.r.o.

Šlikova 549/4

Praha 6 – Břevnov

PSČ 16900

IČO: 27117758 DIČ: CZ27117758

C 97580 vedená u Městského soudu v Praze

Sídlo společnosti:

Apertia Tech s.r.o.

Matěje Koštíře 269

25088 Čelákovice