Screenshot 2021 01 10T181441.358

Eva Strejcová

CEO

Po vystudování vysoké školy pracovala jako marketingová managerka pro společnost Citfin, po 3 letech odjela cestovat a pracovat na Nový Zéland. Po návratu pracovala pro mezinárodní společnost Dun&Bradstreet (Bisnode) jako marketingová managerka pro ČR a SR. Jejím posledním působištěm byla společnost Lagardére Travel Retail, kde řídila marketing a provoz všech provozoven Mr. Baker, Pizza la Statione a Hello!. Po narození prvního dítěte se s mužem rozhodli založit společnost. Nejdřívě WPDistro a pak AutoCRM. Má ráda plavání, procházky se psem, když je s kým, tak si zahraje squash, ráda cestuje a miluje svoji rodinu. Do Open Source systémů ji nadchl její muž.

david3

David Strejc

CTO

Od 4 let miloval počítače. Byl fascinován roboty a automatizací. David byl spoluzakladatelem společnosti Easy Software, kterou po 7 letech prodal. Začal se zabývat IT systémy pro byznys. Dnes je vyhledávaným architektem v oboru Open Source. Pracoval jako former a IT infrastracture architect pro O2 a také jako Senior solution designer v
T-Mobile. Firmám pomáhá s nasazováním Open Source software i pod svojí značkou davidstrejc.cz 
Má 3 syny v domácím vzdělávání, jeho koníčkem je Open Source a má rád hraní počítačových her a strategií.

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.