Náš systém Vám vydělává peníze!
x
Ušetřete díky implementaci Open Source řešení!
x

CRM pro realitní kanceláře

Zvyšte produktivitu vaší kanceláře jako celku i každého individuálního agenta. Nabídněte bezkonkurenční péči vašim zákazníkům.
A pracujte s vašimi daty přesněji a účinněji než kdykoliv předtím.

iPhone2
newsletter 768x483 1
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Co může naše CRM pro realitní kanceláře nabídnout?

Trh s realitami patří k nejvýdělečnějším a zároveň extrémně konkurenčním odvětvím. S kvalitou zákaznických vztahů zde více než kdekoliv jinde stojí a padá úspěch jednotlivého makléře i celých realitních kanceláří. 

AutoCRM s rozšířením RealEstate vám tyto zákaznické vztahy pomůže budovat mnohem efektivněji.

send-email-monitor

Reagujte bleskově

Systém vás okamžitě upozorní na nejnovější poptávky, zanechané kontakty, blížící se vypršení smluv a další důležité události. Nenechte vychladnout potenciální leady a reagujte okamžitě na každou změnu situace.

Mějte všechna data na jednom místě

Centrální databáze s profily každého z vašich zákazníků, historií komunikace i všemi údaji o konkrétních nemovitostech vám umožňuje okamžitý přístup ke všem datům, která potřebujete.

Segmentujte (nejen) své klienty

AutoCRM vám umožní segmentaci vašich kontaktů podle fáze prodejního trychtýře a pomůže vám identifikovat ty nejlepší příležitosti. Podobně můžete třídit i nemovitosti, abyste mohli perfektně spojit poptávku klienta s vhodným typem nemovitosti.

Plánujte lépe

Organizujte své schůzky, prohlídky nemovitostí, telefonáty a další úkoly a vždy se nechte včas upozornit na blížící se termíny díky systému, který si vše pamatuje za vás.

Měřte a analyzujte

Měření aktivity a produktivity zaměstnanců, vyhodnocování úspěšnosti a neúspěšnosti jednotlivých činností, analýza dat - to vše bude s AutoCRM hračka.

Buďte v obraze

Údaje o vašich zákaznících, uskutečněných obchodech, úspěšnosti makléřů a mnohém dalším podle vašeho zadání dokáže systém poskládat a automaticky vygenerovat do přehledných reportů.

CRM na míru, podle potřeb

AutoCRM je modulární systém s desítkami funkcí uplatnitelných napříč nejrůznějšími obory. Prohlédněte si hlavní funkce, které systém nabízí, a seznamte se s každou z nich podrobněji.

Počítáme samozřejmě s tím, že ne všechny funkce budete nutně v rámci vaší činnosti potřebovat. Pořízení CRM pro realitní kancelář předpokládá individuální řešení, v jehož rámci se nejprve dohodneme na modulech, které si přejete ve svém novém systému mít. Následně pak zajistíme jejich implementaci k vaší naprosté spokojenosti. 

Přejete-li si migrovat data z vašeho současného systému či databáze, případně integrovat AutoCRM s některou z dalších aplikací, které využíváte, rádi vám poskytneme patřičnou asistenci! 

S pořízením systému se tento stává vaším majetkem včetně kódů; můžete si jej tedy i do budoucna přizpůsobovat vaším aktuálním požadavkům.

espo

Pojďme se domluvit na CRM řešení, které bude ušité na míru vašim potřebám. Rezervujte si nezávaznou konzultaci s námi hned teď kliknutím na tlačítko níže!

Přejete si realitní CRM na cloudu či vlastním serveru?

Klienti si u nás mohou vybírat mezi jednorázovým pořízením celého systému a jeho implementací na vlastních serverech. 

Vedle toho nabízíme variantu cloud hostingu za měsíční poplatky. Nemusíte tak řešit technické náležitosti, starat se o instalaci a provoz serveru – veškeré funkce systému jsou vám okamžitě a neustále k dispozici.

autocrm project 768x483 1

Pomůžeme Vám s výběrem CRM

Cena pořízení programu se liší dle velikosti Vaší firmy a jejím potřebám, jímž odpovídá také rozsah funkcí. Volit můžete mezi jednorázovým pořízením programu na vlastní servery a mezi cloudovým řešením s měsíčními platbami.

FREE

Zdarma

Po vyplnění údajů Vám přijdou na e-mail přihlašovací údaje.

VÝBĚR

od 500 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
BASIC

3 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
STANDARD

5 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Basic
MAXI

8 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Standard

Případně vytvoříme výrobní systém na míru

PREMIUM

Na míru

Cena se odvíjí od požadavků, pro představu cen si prohlédněte naše případové studie.

* Uvedené ceny  jsou bez DPH

Každou variantu lze upravit na přání.

Vyzkoušejte CRM pro obor reality zdarma

Abyste měli před pořízením jistotu, že vám naše CRM skutečně “sedne”, vyzkoušejte si jej nejprve nanečisto po omezenou dobu, seznamte se s jeho funkcemi a zjistěte, jak vše funguje v praxi!

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.