CRM pro reality

Trh s nemovitostmi je často považován za jeden z nejkonkurenceschopnějších trhů, a to je pravděpodobně hlavní důvod, proč je efektivní a důkladné zpracování informací mimořádně důležité pro každého realitního agenta. Kromě toho, aby bylo možné dosáhnout úspěchu a stát se profesionálem, musí být realitní kanceláře dobře informovány o aktuálních transakcích, jmenováních a všech dalších důležitých informacích, které zajistí růst a rozvoj jejich společnosti.

Naše open source CRM je speciálně vyvinuto s cílem pomoci vám a vaší firmě tím, že poskytuje intuitivní a jednoduché rozhraní, které pomáhá shromažďovat a sledovat všechna data v jedné databázi. Náš CRM program, navržený speciálně pro komerční a rezidenční agenty a makléře, se může pochlubit velkým množstvím různých funkcí, které zaručují vysokou přesnost, rychlý a snadný přístup k datům každému zaměstnanci během několika sekund.

Real Estate Market

Jednou z hlavních výhod softwaru AutoCRM je to, že přispívá ke zlepšení vašeho zákaznického servisu. Nemusíte se obávat ztráty dat, protože všechny informace o zákaznících (včetně e-mailu, telefonních hovorů a dokonce i osobně zadaných požadavků) se ukládají jejich zadáním do databáze. Taková podrobná historie komunikace se zákazníky vám umožňuje poskytovat lepší výsledky na žádost a poskytovat užitečné informace a návrhy.

Naše CRM platforma navíc pomáhá udržovat všechny manažery a pracovníky organizované a produktivní, což šetří drahocenný čas a úsilí. Všechny plánované transakce, hovory a schůzky agentů jsou automaticky zaznamenávány do osobních kalendářů a náš varovný systém zajišťuje, že všichni vaši pracovníci budou během pracovního dne upozorněni na všechny schůzky, úkoly a položky seznamu úkolů. Kromě toho budou vaši manažeři schopni sledovat aktivitu zaměstnanců, měnit nebo přidávat aktuální úkoly a pracovní transakce.

Další klíčovou výhodou platformy AutoCRM je to, že vám pomáhá automatizovat některé časově náročné procesy. Můžete zapomenout na spoustu informací o různých typech nemovitostí, abyste našli ten, který odpovídá určité žádosti, náš CRM systém to udělá za vás. Musíte pouze správně určit podrobnosti o vlastnostech a parametry požadavku a systém zobrazí vlastnosti, které odpovídají těmto parametrům, a pošle e-mail žadateli s informacemi o vhodné vlastnosti. Kromě toho můžete přidat a spravovat umístění typů nemovitostí, které umožňují vyhledávat nemovitosti podle okresů nebo měst.

Pořád máte pochybnosti? Přestaňte váhat, vyzkoušejte funkce AutoCRM a posuňte své realitní kanceláře na další úroveň!

Zaregistrujte si osobní demo nebo cloudovou zkušební verzi s rozšířením Real Estate.

S kvalitním CRM programem budete třímat otěže svého podniku pevně v rukou.

Ale nejdříve si takovou jízdu zkuste nanečisto! Podívejte se, jak se vám budou vaše firemní i zákaznické záležitosti spravovat s demo verzí AutoCRM.

Copyright 2021 © All rights Reserved.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.