CRM pro cestovní ruch

Všichni milujeme dovolenou. Plánování – průzkum hotelů a vyhledávání nejlepších nabídek na vstupenkách – ne tolik. To je místo, kde k vaší záchraně přichází dobrá cestovní kancelář, a to je důvod, proč cestování a cestovní ruch často jdou ruku v ruce a tvoří jeden z nejkonkurenceschopnějších obchodních odvětví.

Dříve byl nejúčinnějším přístupem nalezení nejlepších nabídek a nejnižší ceny pro vaše klienty, ale v dnešní době to již není schůdná možnost. Chcete-li rozšířit svou zákaznickou základnu a udržet své stávající klienty, musíte nabídnout prvotřídní kvalitu zákaznického servisu a poskytnout každému zákazníkovi zvláštní pozornost jeho potřebám a požadavkům.

travel e1599053192192

Řešení problému je jednoduché: řízení vztahů se zákazníky. Agentura CRM systému je speciálně navržena pro společnosti, pro které jsou informace o zákaznících zásadní. To zahrnuje nejen osobní údaje, jako je jméno a kontaktní číslo, ale také číslo pasu, rozpočet, rodinný stav, zájmy a preference a historie cestování. Dobrý CRM systém bude analyzovat klientská data automaticky a bude poskytovat nejvhodnější možnosti, díky nimž budou vaši klienti spokojeni a vaši zaměstnanci – alokovat své zdroje jinde.

Kvalitní CRM systém navíc pomůže zůstat v kontaktu s vámi partnery, což je zásadní pro každou efektivní cestovní kancelář. Tento software umožňuje rychlou a efektivní komunikaci s leteckými společnostmi, hotely, průvodci a dalšími uložením všech partnerských informací vaší společnosti do samostatné databáze. Navíc, protože CRM je mobilní software, umožňuje vám přístup k nejdůležitějším informacím na cestách, což vám umožní sledovat vaše podnikání, i když jste mimo zemi. Speciálně navržený software pro turistické a cestovní kanceláře také vytváří statistické a analytické zprávy o výkonnosti vaší společnosti za dané časové období, což vám umožňuje dohlížet na své zaměstnance, i když momentálně nejste přítomni. Automatizace procesů integrovaná do CRM softwaru zjednodušuje celou transakci správy a plánování, zajišťuje plynulý a rychlý servis, spokojené zákazníky a prosperující firmu.

S kvalitním CRM programem budete třímat otěže svého podniku pevně v rukou.

Ale nejdříve si takovou jízdu zkuste nanečisto! Podívejte se, jak se vám budou vaše firemní i zákaznické záležitosti spravovat s demo verzí AutoCRM.

Copyright 2021 © All rights Reserved.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.