Náš systém Vám vydělává peníze!
x
Ušetřete díky implementaci Open Source řešení!
x

CRM pro cestovní ruch

Všichni milujeme dovolenou. Plánování – průzkum hotelů a vyhledávání nejlepších nabídek na vstupenkách – ne tolik. To je místo, kde k vaší záchraně přichází dobrá cestovní kancelář, a to je důvod, proč cestování a cestovní ruch často jdou ruku v ruce a tvoří jeden z nejkonkurenceschopnějších obchodních odvětví.

CRM pro cestovní ruch
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Jaké jsou výhody CRM pro cestovky?

single-neutral-phone-book

Komplexní data o zákaznících

Agentura CRM systému je speciálně navržena pro společnosti, pro které jsou informace o zákaznících zásadní. To zahrnuje nejen osobní údaje, jako je jméno a kontaktní číslo, ale také číslo pasu, rozpočet, rodinný stav, zájmy a preference a historie cestování.

Komunikace s partnery

Tento software umožňuje rychlou a efektivní komunikaci s leteckými společnostmi, hotely, průvodci a dalšími uložením všech partnerských informací vaší společnosti do samostatné databáze.

Analýzy

Speciálně navržený software pro turistické a cestovní kanceláře také vytváří statistické a analytické zprávy o výkonnosti vaší společnosti za dané časové období, což vám umožňuje dohlížet na své zaměstnance, i když momentálně nejste přítomni.

CRM zjednodušuje proces prodeje

Dříve byla nejúčinnějším přístupem nalezení nejlepších nabídek a nejnižší ceny pro vaše klienty kamenná pobočka, ale v dnešní digitální době to již nestačí.

Chcete-li rozšířit svou zákaznickou základnu a udržet své stávající klienty, musíte nabídnout prvotřídní kvalitu zákaznického servisu a poskytnout každému zákazníkovi zvláštní pozornost jeho potřebám a požadavkům.

Automatizace procesů integrovaná do CRM softwaru zjednodušuje celou transakci správy a plánování, zajišťuje plynulý a rychlý servis, spokojené zákazníky a prosperující firmu.

CRM pro cestovní ruch

Pojďme se domluvit na CRM řešení, které bude ušité na míru vašim potřebám v cestovním ruchu. Rezervujte si nezávaznou konzultaci s námi hned teď kliknutím na tlačítko níže!

Přejete si CRM pro cestovku na cloudu či vlastním serveru?

Klienti si u nás mohou vybírat mezi jednorázovým pořízením celého systému a jeho implementací na vlastních serverech. 

Vedle toho nabízíme variantu cloud hostingu za měsíční poplatky. Nemusíte tak řešit technické náležitosti, starat se o instalaci a provoz serveru – veškeré funkce systému jsou vám okamžitě a neustále k dispozici.

autocrm project 768x483 1

Ceník řešení je následující:

Jste živnostník, malá firma?

Start AutoCRM – obsahuje kompletní CRM systém

měsíční platba: 2000Kč

jednorázová platba za implementaci systému: 10 000Kč

Cena se počítá od množství dat v systému a skládá se z jednorázového poplatku za implementaci a úpravu systému na míru. Dále pak z pravidelného měsíčního poplatku za správu, cloud, aktualizace, zabezpečení a zálohování celého systému a všech jeho modulů.

V průběhu užívání nevyžadujeme žádné další licenční poplatky ani poplatky za počet uživatelů.

Máte zájem o prezentaci systému nebo demo zdarma? Prosím kontaktujte nás

Jste střední, velká firma, korporace nebo veřejný sektor?

Cena za NoCode AutoCRM je vždy řešena individuálně.

Jaké moduly můžete využít?

Cena se skládá z jednorázového poplatku za implementaci a úpravu systému na míru. Dále pak z pravidelného měsíčního poplatku za správu, cloud, aktualizace, zabezpečení a zálohování celého systému a všech jeho modulů.

V průběhu užívání nevyžadujeme žádné další licenční poplatky ani poplatky za počet uživatelů.

Máte zájem o prezentaci systému nebo demo zdarma? Prosím kontaktujte nás

Vyzkoušejte CRM pro cestovku zdarma

Abyste měli před pořízením jistotu, že vám naše CRM skutečně “sedne”, vyzkoušejte si jej nejprve nanečisto po omezenou dobu, seznamte se s jeho funkcemi a zjistěte, jak vše funguje v praxi!