E-mailová schránka

Nedělejte kompromisy, chtějte to nejlepší. VŠE V JEDNOM!

Tento český ERP|CRM systém by při vašem podnikání neměl zůstat stranou. 

Datový modeler, který roste s Vaší společností.

helpdesk mail

Výhody e-mailu v AutoERP|CRM

send-email-monitor

E-mailová schránka přímo u Vás

E-mailovou schránku hostujete u sebe na serveru spolu se systémem. Nemusíte se spoléhat na externí služby a propojovat e-maily přes protokoly.

Zjednodušuje Vaši práci

Přehledný sběr a kategorizace dat a automatizace úkonů, které automatizovat jdou. Propojení entity emailů s dalšími, jako je například úkol, který můžete vytvořit na pár kliknutí a okamžitě jej odeslat kompetentnímu pracovníkovi.

single-neutral-actions-process

Role a přístupy

Každý pracovním má přístup do svého e-mailu. Může mu také chodit pošta dle jeho role a tak má přehled o všem co se týká jeho kompetencí.

Jako běžný e-mail

Funkce na které jste zvyklý ze svého osobního, ale i firemního e-mailu u nás najdete. Třídění do složek, štítky, šablony, filtry, podpis.

Systematické reporty

Podle zadaného klíče vám může systém automaticky generovat pravidelné reporty za jakékoli entity.

Marketingové funkce

Samozřejmostí je propojení s Web-to-lead, sběr kontaktů, newsletter, šablony, propojení odkazů se sledováním prokliků.

Systém se stává vaším majetkem

A to i s příslušnými kódy. Jelikož jde o open source ERPřešení, můžete si platformu libovolně přizpůsobit vašim konkrétním potřebám.

Zefektivněte vnitřní i vnější komunikaci ve vašem podniku.

Ovládněte své e-maily jako profík!

Spoléhejte se pouze na sebe

E-mail v AutoERP|CRM není napojený přes protokoly z externího serveru, máte jej u sebe. Všechna data, která e-mailovými schránkami projdou neprochází rukami třetích stran.

Díky kompletní integraci e-mailu v ERP systému můžete využívat mnoha funkcí s ním spojených, od funkcí na které jsme všichni zvyklí z osobních e-mailových schránek až po ty pokročilé. E-mailové filtry, složky a štítky jsou samozřejmostí! Využijte také marketingové funkce od nového uživatelsky přívětivějšího e-mailového builderu po reporty prokliků a zobrazení e-mailů. Pracujte s rolemi a zajistěte přístup pracovníků jen k informacím které potřebují. Každý pracovník může mít vlastní schránku nebo přistupovat do schránky skupinové, jako například schránka pro helpdesk. 

Entitu e-mailu pro Vás napojíme na všechny potřebné entity i na Vaše vlastní. 

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.