Náš systém Vám vydělává peníze!
x
Ušetřete díky implementaci Open Source řešení!
x

CRM pro bankovnictví

Zvyšte produktivitu vaší banky či finanční instituce jako celku i každého individuálního bankéře. Nabídněte bezkonkurenční péči vašim zákazníkům.
A pracujte s vašimi daty přesněji a účinněji než kdykoliv předtím.

iPhone2
CRM bankovnictví
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Co může naše CRM pro bankovnictví nabídnout?

Moderní technologie způsobují, že se banky a finanční instituce přesouvají více do digitálního světa. S uzavíráním kamenných poboček se tak zvyšuje tlak na digitální produkty pro správu vaší firmy v oboru bankovnictví.

send-email-monitor

Reagujte bleskově

Systém vás okamžitě upozorní na nejnovější poptávky, zanechané kontakty, blížící se vypršení smluv a další důležité události. Nenechte vychladnout potenciální leady a reagujte okamžitě na každou změnu situace.

Mějte všechna data na jednom místě

Spolehnutím se na jedinou centrální databázi můžete zajistit, aby vaši zaměstnanci mohli rychle najít všechny relevantní informace o kterémkoli klientovi, se kterým se zabývají, aniž by došlo ke ztrátě jeho času a času vašeho klienta.

Segmentujte (nejen) své klienty

Individuální přístup zajistí, že se vaši klienti budou cítit ošetřeni a také zajistí, že žádný z vašich e-mailů nebude vyhozen přímo do složky „spam“. AutoCRM vám umožní segmentaci vašich kontaktů podle fáze marketingového trychtýře a pomůže vám identifikovat ty nejlepší příležitosti.

Plánujte lépe

Organizujte své schůzky, telefonáty a další úkoly a vždy se nechte včas upozornit na blížící se termíny díky systému, který si vše pamatuje za vás.

Měřte a analyzujte

Měření aktivity a produktivity zaměstnanců, vyhodnocování úspěšnosti a neúspěšnosti jednotlivých činností, analýza dat - to vše bude s AutoCRM hračka.

Buďte v obraze

Údaje o vašich zákaznících, uskutečněných obchodech, práce bankéřů a mnohém dalším podle vašeho zadání dokáže systém poskládat a automaticky vygenerovat do přehledných reportů.

CRM na míru, podle potřeb

AutoCRM je modulární systém s desítkami funkcí uplatnitelných napříč nejrůznějšími obory. Prohlédněte si hlavní funkce, které systém nabízí, a seznamte se s každou z nich podrobněji.

Počítáme samozřejmě s tím, že ne všechny funkce budete nutně v rámci vaší činnosti potřebovat. Pořízení CRM pro bankovnictví předpokládá individuální řešení, v jehož rámci se nejprve dohodneme na modulech, které si přejete ve svém novém systému mít. Následně pak zajistíme jejich implementaci k vaší naprosté spokojenosti. 

Přejete-li si migrovat data z vašeho současného systému či databáze, případně integrovat AutoCRM s některou z dalších aplikací, které využíváte, rádi vám poskytneme patřičnou asistenci! 

S pořízením systému se tento stává vaším majetkem včetně kódů; můžete si jej tedy i do budoucna přizpůsobovat vaším aktuálním požadavkům.

CRM bankovnictví reporty

Pojďme se domluvit na CRM řešení, které bude ušité na míru vašim potřebám v bankovnictví. Rezervujte si nezávaznou konzultaci s námi hned teď kliknutím na tlačítko níže!

Přejete si CRM pro bankovnictví na cloudu či vlastním serveru?

Klienti si u nás mohou vybírat mezi jednorázovým pořízením celého systému a jeho implementací na vlastních serverech. 

Vedle toho nabízíme variantu cloud hostingu za měsíční poplatky. Nemusíte tak řešit technické náležitosti, starat se o instalaci a provoz serveru – veškeré funkce systému jsou vám okamžitě a neustále k dispozici.

autocrm project 768x483 1

Pomůžeme Vám s výběrem CRM

Cena pořízení programu se liší dle velikosti Vaší firmy a jejím potřebám, jímž odpovídá také rozsah funkcí. Volit můžete mezi jednorázovým pořízením programu na vlastní servery a mezi cloudovým řešením s měsíčními platbami.

FREE

Zdarma

Po vyplnění údajů Vám přijdou na e-mail přihlašovací údaje.

VÝBĚR

od 500 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
BASIC

3 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
STANDARD

5 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Basic
MAXI

8 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Standard

Případně vytvoříme výrobní systém na míru

PREMIUM

Na míru

Cena se odvíjí od požadavků, pro představu cen si prohlédněte naše případové studie.

* Uvedené ceny  jsou bez DPH

Každou variantu lze upravit na přání.

Vyzkoušejte CRM pro obor bankovnictví zdarma

Abyste měli před pořízením jistotu, že vám naše CRM skutečně “sedne”, vyzkoušejte si jej nejprve nanečisto po omezenou dobu, seznamte se s jeho funkcemi a zjistěte, jak vše funguje v praxi!

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.