CRM pro bankovnictví

Jedinou věcí, s níž většina velkých finančních institucí bojuje, je sledování jejich dokumentace. Čím větší je podnik, tím více dokumentů se musí zabývat a často jsou to zaměstnanci, kteří mají za úkol spravovat soubory klientů. Tato práce se však může ukázat nejen jako náročná a náchylná k chybám, ale také neuvěřitelně únavná, což vede k chybám v dokumentaci, špatné údržbě a nedostatečnému respektování času klienta. Jak se dalo očekávat, to vše má za následek jednu věc: ztrátu klientů a snížení příjmů. 

Naštěstí existuje jediné řešení vašich problémů a je známé jako systémy pro správu vztahů se zákazníky (CRM). Kromě prevence nežádoucích výsledků může CRM systém také zvýšit hodnocení a výnosy vaší banky tím, že výrazně zlepší výkon vašich zaměstnanců a efektivitu společnosti.

Co všechno můžete najít v CRM a je vhodné pro finanční instituce:

  • přehledný CRM vhodný i pro větší obchodní týmy
  • dokument management systém
  • nahrávání hovorů – možnost přepisu do dokumentu
  • projektové řízení
  • bonusový systém
  • provizní systém
  • synchronizace celé mailové i telefonické dokumentace ke klientovi
  • systém práv
  • přehledné grafy pro vedení společnosti
  • a spoustu dalšího. 

 

Co tedy může CRM program udělat pro společnosti v bankovním sektoru?

Systém CRM nejprve ukládá všechny vaše klientské informace do jediné databáze. Jelikož je tento proces plně automatizovaný, znamená to vynikající přesnost a vyšší účinnost a také to, že každý z vašich zákazníků dostane náležitou pozornost. Spolehnutím se na jedinou databázi můžete zajistit, aby vaši zaměstnanci mohli rychle najít všechny relevantní informace o kterémkoli klientovi, se kterým se zabývají, aniž by došlo ke ztrátě jeho času a času vašeho klienta.

Kromě efektivního ukládání informací o zákaznících může CRM systém analyzovat i aktivitu klienta a pomoci vám přizpůsobit váš přístup ke každému zákazníkovi. To vám umožní poskytovat relevantní informace a podrobnosti, které jsou pro vašeho klienta obzvláště zajímavé. Individuální přístup zajistí, že se vaši klienti budou cítit ošetřeni a také zajistí, že žádný z vašich e-mailů nebude vyhozen přímo do složky „spam“. Tato důkladná analýza vám navíc pomůže identifikovat nejslibnější zákazníky, rozdělit je do různých kategorií a přiřadit jim oprávnění.

 

Ve skutečnosti je hlavní výhodou CRM to, že se jedná o plně automatizovaný systém. Lidští zaměstnanci jsou náchylní k chybám a chybám, které lze minimalizovat a úplně vyhladit, když do své instituce zavedete CRM systém. Automatizuje procesy celé organizace, což má za následek zvýšenou přesnost a přesnost a vynikající přehlednost. To v podstatě znamená, že všechny důležité operace, jako je schválení půjčky, budou probíhat hladce a efektivně, aniž by byly negativně ovlivněny lidskými chybami.

Systém CRM vám navíc umožňuje rozšířit zákaznickou základnu přilákáním zaměstnanců společnosti, jako jsou obchodní partneři, dodavatelé a zákazníci. Zlepšuje také celkovou organizaci vašich zaměstnanců a postará se o všechny povinnosti v oblasti kontroly kvality a zároveň poskytuje účinnou motivaci vašim manažerům, pokud jde o služby zákazníkům. To znamená, že zavedením systému CRM můžete nejen zlepšit přesnost, přesnost a efektivitu vaší společnosti, ale nakonec přivést do banky nové klienty, zvýšit míru retence klientů a výrazně zvýšit své příjmy.

S kvalitním CRM programem budete třímat otěže svého podniku pevně v rukou.

Ale nejdříve si takovou jízdu zkuste nanečisto! Podívejte se, jak se vám budou vaše firemní i zákaznické záležitosti spravovat s demo verzí AutoCRM.

Copyright 2021 © All rights Reserved.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.