Náš systém Vám vydělává peníze!
x
Ušetřete díky implementaci Open Source řešení!
x

CRM pro vzdělávání

V současné době lze na vzdělávací instituce pohlížet jako na společnosti zaměřené na člověka, které se věnují produkci vysoce vzdělaných lidí. Zní to obchodně, že? No, na tom není nic zvláštního, protože dnešní vzdělání je obchod jako žádný jiný. Zde jsou vaši zákazníci vaši studenti a zboží, které jim poskytujete, není hmatatelným výrobkem nebo službami, ale znalostmi.

CRM pro vzdělávání
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Co může naše CRM pro vzdělávání nabídnout?

Přestože se vzdělání trochu liší od jiných podniků, jeho úspěch je také pevně spjat se spokojením zákazníka.

database-check

Data na jednom místě

CRM platforma zlepšuje práci celé organizace a posiluje vnější vztahy. Jedná se o výkonnou databázi, která vašim zaměstnancům umožňuje rychlý a bezproblémový přístup ke všem studentským datům – včetně údajů o současných a budoucích studentech.

Lepší komunikace mezi odděleními

Zajišťuje účinnost vzdělávacího procesu na všech úrovních. Usnadňuje výměnu informací a podporuje spolupráci a pomáhá vám lépe spravovat vaše vzdělávací zařízení.

information-desk-customer

Individualizace studentů

Všechny informace o potenciálních a současných studentech jsou uloženy v jediném systému, zjednodušuje proces sledování činnosti studentů v průběhu jejich studia a poskytuje zaměstnancům možnost snadno a rychle kontaktovat každého studenta, když to bude potřeba.

Analýza a reporting dat

AutoCRM software je užitečný při shromažďování a analýze informací o práci vašich zaměstnanců a studentů. Jen s několika kliknutími myši budou mít zaměstnanci možnost vidět analytiku, která je nezbytná nejen pro hodnocení vzdělávacích trendů, ale také pro definování silných a slabých stránek každého oddělení.

Získejte více studentů

V posledních letech se znalosti staly jedním z nejdůležitějších produktů, díky nimž se vzdělávání stalo výnosným, i když spíše konkurenceschopným podnikem.

Taková konstantní konkurence pro nové studenty a zisky nutí každou vzdělávací instituci hledat nové způsoby, jak přilákat a udržet studenty, zlepšit účinnost a komunikaci mezi katedrami a najít způsoby, jak zajistit financování.

Nejlepší způsob, jak to udělat, je spolehnout se na CRM systém.

CRM pro vzdělávání

Pojďme se domluvit na CRM řešení, které bude ušité na míru vašim potřebám ve vzdělávání. Rezervujte si nezávaznou konzultaci s námi hned teď kliknutím na tlačítko níže!

Přejete si CRM pro vzdělávání na cloudu či vlastním serveru?

Klienti si u nás mohou vybírat mezi jednorázovým pořízením celého systému a jeho implementací na vlastních serverech. 

Vedle toho nabízíme variantu cloud hostingu za měsíční poplatky. Nemusíte tak řešit technické náležitosti, starat se o instalaci a provoz serveru – veškeré funkce systému jsou vám okamžitě a neustále k dispozici.

autocrm project 768x483 1

Pomůžeme Vám s výběrem CRM

Cena pořízení programu se liší dle velikosti Vaší firmy a jejím potřebám, jímž odpovídá také rozsah funkcí. Volit můžete mezi jednorázovým pořízením programu na vlastní servery a mezi cloudovým řešením s měsíčními platbami.

FREE

Zdarma

Po vyplnění údajů Vám přijdou na e-mail přihlašovací údaje.

VÝBĚR

od 500 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
BASIC

3 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
STANDARD

5 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Basic
MAXI

8 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Standard

Případně vytvoříme výrobní systém na míru

PREMIUM

Na míru

Cena se odvíjí od požadavků, pro představu cen si prohlédněte naše případové studie.

* Uvedené ceny  jsou bez DPH

Každou variantu lze upravit na přání.

Vyzkoušejte CRM pro obor vzdělávání zdarma

Abyste měli před pořízením jistotu, že vám naše CRM skutečně “sedne”, vyzkoušejte si jej nejprve nanečisto po omezenou dobu, seznamte se s jeho funkcemi a zjistěte, jak vše funguje v praxi!

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.