Náš systém Vám vydělává peníze!
x
Ušetřete díky implementaci Open Source řešení!
x

CRM pro finanční poradce

Udržovat si dokonalý přehled o všech vašich klientech, smlouvách, částkách, datech a termínech – i to je přepokladem úspěchu ve finančním poradenství.
Naše
CRM pro finanční poradce vám tento předpoklad pomůže naplnit. 

report 768x483 2
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Výhody tohoto českého Open Source CRM

Finanční poradenství nelze dělat bez vzájemné důvěry, ani bez znalosti veškerých podrobností o klientově osobní a finanční situaci. AutoCRM vám pomůže se shromážděním všech relevantních zákaznických dat a umožní vám s nimi mnohem účinněji nakládat. 

Mezi vlastnostmi tohoto CRM, které každá finanční instituce i individuální poradce jistě ocení, patří:

send-email-monitor

Jednotná databáze

Vše o vašich zákaznících - jejich smlouvy, transakce i osobní data, zde máte uspořádány na jednom místě. Vy sami či vaši zaměstnanci si tak můžete okamžitě udělat dokonalý přehled o profilu každého klienta i jeho potřebách. Snadno například převedete stávajícího klienta k novému poradci.

Efektivnější plánování

Skloubit potřeby jednotlivých klientů a do toho stihnout ještě další agendu je nesmírně obtížné! Využijte pomoc softwaru, který je navržen přesně k tomu, aby vám vše usnadnil. AutoCRM nabízí funkce pro efektivní plánování vaší práce i automatizaci rutinních úkolů. Zároveň vám nikdy nezapomene připomenout důležité termíny i priority.

currency-euro-dollar-exchange

Možnost integrace s dalšími programy

AutoCRM lze propojit s řadou dalších bankovních a finančních softwarů podle potřeby. Náš tým vám může s takovou implementací pomoci, pokud si nebudete vědět rady.

analytics-pie-2

Analytika

Dobré CRM není jen hromada dat na jednom místě, ale také jejich analýza a účinná práce s nimi. AutoCRM přináší řadu analytických nástrojů, které vám pomohou identifikovat ty nejlepší příležitosti či vést efektivní marketing směrem k vašim klientům.

Zákaznický portál

Z výhod tohoto programu nemusíte těžit pouze vy. AutoCRM vám umožní vytvořit speciální zákaznický portál,kde vaši klienti získají přístup ke svým smlouvám, případně jej mohou využít k fakturaci i komunikaci s vámi.

CRM pro finance, které se přizpůsobí vašim potřebám

AutoCRM je opensource systém, který lze uzpůsobit potřebám malých i velkých firem nejrůznějšího zaměření. Nabízí desítky funkcí jednak pro efektivnější budování vztahů se zákazníky, jednak pro lepší marketing, automatizaci a plánování i komunikaci jak uvnitř podniku, tak směrem ven ke klientům i obchodním partnerům.

Ne všechny z těchto funkcí ale jako finanční poradci potřebujete. Velkou výhodou AutoCRM je právě proto jeho modulárnost – tento software si můžete dokonale přizpůsobit (nebo vám jej můžeme přizpůsobit my) tak, aby obsahoval jen ty z funkcí, které jsou pro výkon vaší práce užitečné a nezbytné.

espo
open source

Mějte AutoCRM neustále po ruce. Na počítači, v notebooku, tabletu i smartphonu. AutoCRM je kompatibilní s různými zařízeními, celý svůj byznys si tak můžete nosit přímo v kapse.

Jak jsou spokojeni naši zákazníci?

Pomůžeme Vám s výběrem funkcí

Cena pořízení programu se liší dle velikosti Vaší firmy a jejím potřebám, jímž odpovídá také rozsah funkcí. Zvolte a objednejte si nezávazně program, naši obchodní zástupci se s Vámi spojí a doladí s Vámi obsah CRM.

FREE

Zdarma

Po vyplnění údajů Vám přijdou na e-mail přihlašovací údaje.

VÝBĚR

od 500 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
BASIC

3 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
STANDARD

5 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Basic
MAXI

8 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Standard

Případně vytvoříme výrobní systém na míru

PREMIUM

Na míru

Cena se odvíjí od požadavků, pro představu cen si prohlédněte naše případové studie.

* Uvedené ceny  jsou bez DPH

Každou variantu lze upravit na přání.

Pro navržení CRM na míru bude ideální předběžná schůzka, kde se seznámíme se službami, které nabízíte, stejně jako s vaším očekáváním stran CRM softwaru. Objednejte se na tuto předběžnou schůzku a nechte si sestavit nabídku, která pro vás má skutečně smysl.

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.