Náš systém Vám vydělává peníze!
x
Ušetřete díky implementaci Open Source řešení!
x

CRM pro finanční poradce

Udržovat si dokonalý přehled o všech vašich klientech, smlouvách, částkách, datech a termínech – i to je přepokladem úspěchu ve finančním poradenství.
Naše
CRM pro finanční poradce vám tento předpoklad pomůže naplnit. 

report 768x483 2
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Výhody tohoto českého Open Source CRM

Finanční poradenství nelze dělat bez vzájemné důvěry, ani bez znalosti veškerých podrobností o klientově osobní a finanční situaci. AutoCRM vám pomůže se shromážděním všech relevantních zákaznických dat a umožní vám s nimi mnohem účinněji nakládat. 

Mezi vlastnostmi tohoto CRM, které každá finanční instituce i individuální poradce jistě ocení, patří:

send-email-monitor

Jednotná databáze

Vše o vašich zákaznících - jejich smlouvy, transakce i osobní data, zde máte uspořádány na jednom místě. Vy sami či vaši zaměstnanci si tak můžete okamžitě udělat dokonalý přehled o profilu každého klienta i jeho potřebách. Snadno například převedete stávajícího klienta k novému poradci.

Efektivnější plánování

Skloubit potřeby jednotlivých klientů a do toho stihnout ještě další agendu je nesmírně obtížné! Využijte pomoc softwaru, který je navržen přesně k tomu, aby vám vše usnadnil. AutoCRM nabízí funkce pro efektivní plánování vaší práce i automatizaci rutinních úkolů. Zároveň vám nikdy nezapomene připomenout důležité termíny i priority.

currency-euro-dollar-exchange

Možnost integrace s dalšími programy

AutoCRM lze propojit s řadou dalších bankovních a finančních softwarů podle potřeby. Náš tým vám může s takovou implementací pomoci, pokud si nebudete vědět rady.

analytics-pie-2

Analytika

Dobré CRM není jen hromada dat na jednom místě, ale také jejich analýza a účinná práce s nimi. AutoCRM přináší řadu analytických nástrojů, které vám pomohou identifikovat ty nejlepší příležitosti či vést efektivní marketing směrem k vašim klientům.

Zákaznický portál

Z výhod tohoto programu nemusíte těžit pouze vy. AutoCRM vám umožní vytvořit speciální zákaznický portál,kde vaši klienti získají přístup ke svým smlouvám, případně jej mohou využít k fakturaci i komunikaci s vámi.

CRM pro finance, které se přizpůsobí vašim potřebám

AutoCRM je opensource systém, který lze uzpůsobit potřebám malých i velkých firem nejrůznějšího zaměření. Nabízí desítky funkcí jednak pro efektivnější budování vztahů se zákazníky, jednak pro lepší marketing, automatizaci a plánování i komunikaci jak uvnitř podniku, tak směrem ven ke klientům i obchodním partnerům.

Ne všechny z těchto funkcí ale jako finanční poradci potřebujete. Velkou výhodou AutoCRM je právě proto jeho modulárnost – tento software si můžete dokonale přizpůsobit (nebo vám jej můžeme přizpůsobit my) tak, aby obsahoval jen ty z funkcí, které jsou pro výkon vaší práce užitečné a nezbytné.

espo
PngItem 4568566

Mějte AutoCRM neustále po ruce. Na počítači, v notebooku, tabletu i smartphonu. AutoCRM je kompatibilní s různými zařízeními, celý svůj byznys si tak můžete nosit přímo v kapse.

Jak jsou spokojeni naši zákazníci?

Ceník jednotlivých řešení

Níže najdete uvedeny ceny pořízení AutoCRM podle velikosti firmy i podle varianty cloud hostingu s měsíčními poplatky / jednorázové interní implementace celého systému. 

Jste živnostník, malá firma?

Start AutoCRM – obsahuje kompletní CRM systém

měsíční platba: 2000Kč

jednorázová platba za implementaci systému: 10 000Kč

Cena se počítá od množství dat v systému a skládá se z jednorázového poplatku za implementaci a úpravu systému na míru. Dále pak z pravidelného měsíčního poplatku za správu, cloud, aktualizace, zabezpečení a zálohování celého systému a všech jeho modulů.

V průběhu užívání nevyžadujeme žádné další licenční poplatky ani poplatky za počet uživatelů.

Máte zájem o prezentaci systému nebo demo zdarma? Prosím kontaktujte nás

Jste střední, velká firma, korporace nebo veřejný sektor?

Cena za NoCode AutoCRM je vždy řešena individuálně.

Jaké moduly můžete využít?

Cena se skládá z jednorázového poplatku za implementaci a úpravu systému na míru. Dále pak z pravidelného měsíčního poplatku za správu, cloud, aktualizace, zabezpečení a zálohování celého systému a všech jeho modulů.

V průběhu užívání nevyžadujeme žádné další licenční poplatky ani poplatky za počet uživatelů.

Máte zájem o prezentaci systému nebo demo zdarma? Prosím kontaktujte nás

Samozřejmě jsme připraveni poskytnout vám plnou asistenci při výběru těch nejvhodnějších CRM modulů pro vás, jakož i při zavedení a spuštění celého systému k vaší naprosté spokojenosti. 

Pro navržení CRM na míru bude ideální předběžná schůzka, kde se seznámíme se službami, které nabízíte, stejně jako s vaším očekáváním stran CRM softwaru. Objednejte se na tuto předběžnou schůzku a nechte si sestavit nabídku, která pro vás má skutečně smysl.