Náš systém Vám vydělává peníze!
x
Ušetřete díky implementaci Open Source řešení!
x

CRM pro zdravotnictví

Nejvyšší prioritou poskytovatelů zdravotní péče je vynikající kvalita péče, kterou pacienti dostávají. Stejně jako u jiných podniků však existuje mnoho faktorů, mezi něž patří snižování rizik a snižování nákladů.

CRM je nákladově nejefektivnější způsob, jak zlepšit výkon vaší zdravotnické organizace.

iPhone2
CRM pro zdravotnictví
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Co může naše CRM pro zdravotnictví nabídnout?

Zdraví a bezpečí pacintů je vždy na prvním místě, díky moderním techlonogiím udržíte pořádek a přehled o svých pacientech velmi jednoduše.

Monitoring

Monitorujte a ukládejte informace o vašem pacientovi a organizaci, umožníte tím bezproblémovou integraci, zvýšenou produktivitu a větší spokojenost pacienta, aniž by způsobovalo další tlak na váš rozpočet.

database-check

Všechna data na jednom místě

Proces přijetí pacienta k léčbě je spojen s řadou různých fází – příjem, plánování léčby, zotavení a další. Systém CRM vám poskytuje centralizované datové úložiště, ke kterému mají snadno přístup vaši lékaři, sestry a administrátoři.

Automatizace

Automatizací nejkritičtějších procesů a koordinací vašich týmů může CRM systém výrazně zlepšit kvalitu péče o pacienta, kterou poskytujete, což vede ke zvýšené spokojenosti pacientů.

Pracovní postupy

Kromě toho můžete vytvářet přizpůsobené pracovní postupy a automatizovat všechny vaše pečovatelské činnosti, což zase vede k lepším výsledkům pacienta, ke zvýšení produktivity a zvýšené účinnosti a nižším nákladům.

love-heart-hands-hold

Zvyšte spokojenost

Ukázalo se, že automatizace a centralizace údajů v CRM již vedla k nižším rizikům při zpětném přebírání osob, lepšímu proaktivnímu řízení a cílení, lepší prevenci a zmírňování zdravotních chyb a mnohem více, což vše přispívá k vyšší spokojenosti pacientů a nižší organizační náklady.

CRM na míru, podle potřeb

AutoCRM je modulární systém s desítkami funkcí uplatnitelných napříč nejrůznějšími obory. Prohlédněte si hlavní funkce, které systém nabízí, a seznamte se s každou z nich podrobněji.

Počítáme samozřejmě s tím, že ne všechny funkce budete nutně v rámci vaší činnosti potřebovat. Pořízení CRM pro zdravotnictví předpokládá individuální řešení, v jehož rámci se nejprve dohodneme na modulech, které si přejete ve svém novém systému mít. Následně pak zajistíme jejich implementaci k vaší naprosté spokojenosti. 

Přejete-li si migrovat data z vašeho současného systému či databáze, případně integrovat AutoCRM s některou z dalších aplikací, které využíváte, rádi vám poskytneme patřičnou asistenci! 

S pořízením systému se tento stává vaším majetkem včetně kódů; můžete si jej tedy i do budoucna přizpůsobovat vaším aktuálním požadavkům.

CRM pro zdravotnictví

Pojďme se domluvit na CRM řešení, které bude ušité na míru vašim potřebám v zdravotnictví . Rezervujte si nezávaznou konzultaci s námi hned teď kliknutím na tlačítko níže!

Přejete si CRM pro zdravotnictví na cloudu či vlastním serveru?

Klienti si u nás mohou vybírat mezi jednorázovým pořízením celého systému a jeho implementací na vlastních serverech. 

Vedle toho nabízíme variantu cloud hostingu za měsíční poplatky. Nemusíte tak řešit technické náležitosti, starat se o instalaci a provoz serveru – veškeré funkce systému jsou vám okamžitě a neustále k dispozici.

autocrm project 768x483 1

Ceník obou řešení je následující:

Jste živnostník, malá firma?

Start AutoCRM – obsahuje kompletní CRM systém

měsíční platba: 2000Kč

jednorázová platba za implementaci systému: 10 000Kč

Cena se počítá od množství dat v systému a skládá se z jednorázového poplatku za implementaci a úpravu systému na míru. Dále pak z pravidelného měsíčního poplatku za správu, cloud, aktualizace, zabezpečení a zálohování celého systému a všech jeho modulů.

V průběhu užívání nevyžadujeme žádné další licenční poplatky ani poplatky za počet uživatelů.

Máte zájem o prezentaci systému nebo demo zdarma? Prosím kontaktujte nás

Jste střední, velká firma, korporace nebo veřejný sektor?

Cena za NoCode AutoCRM je vždy řešena individuálně.

Jaké moduly můžete využít?

Cena se skládá z jednorázového poplatku za implementaci a úpravu systému na míru. Dále pak z pravidelného měsíčního poplatku za správu, cloud, aktualizace, zabezpečení a zálohování celého systému a všech jeho modulů.

V průběhu užívání nevyžadujeme žádné další licenční poplatky ani poplatky za počet uživatelů.

Máte zájem o prezentaci systému nebo demo zdarma? Prosím kontaktujte nás

Vyzkoušejte CRM pro obor zdravotnictví zdarma

Abyste měli před pořízením jistotu, že vám naše CRM skutečně “sedne”, vyzkoušejte si jej nejprve nanečisto po omezenou dobu, seznamte se s jeho funkcemi a zjistěte, jak vše funguje v praxi!

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.