CRM pro střední firmy

Využijte veškerých výhod špičkového Opensource CRM pro střední firmy. Vylepšete své pracovní postupy, automatizujte stereotypní úkoly, a budujte pevné vztahy s klienty i obchodními partnery.

iPhone2
laptop 1

CRM pro střední firmy toho nabízí skutečně hodně

Nejen středně velké firmy, ale firmy prakticky jakékoliv velikosti mohou vytěžit z našeho CRM maximum ke svému prospěchu.

Robustní základna funkcí, které pomohou efektivněji vést váš byznys. K tomu další modulární pluginy, které mohou tuto základnu libovolně doplňovat podle potřeby.

Úspora času a energie díky automatizování úkonů jako jsou e-mailing, vytáčení hovorů, reporting a mnoho dalšího. To vše vám uvolňuje ruce k jiné potřebné práci.

Intuitivní ovládání. S programem se naučíte pracovat velice rychle; z jeho výhod se budete těšit neomezeně dlouho.

Důraz na efektivní kategorizaci a třídění dat, která vám umožní individualizovat vaši komunikaci směrem ke klientům i B2B partnerům.

Možnost propojit AutoCRM s jinými službami (např. Google Calendar, Office 365, Outlook aj.) prostřednictvím rozhraní API.

Systém pořídíte i s kódy, můžete jej tedy nadále upravovat a přizpůsobovat tomu, co vaše firma konkrétně potřebuje.

CRM do firmy střední velikosti - až 15 zaměstnanců

Naše základní nabídka CRM pro střední firmy se mírně liší od nabídky pro malé firmy a velké společnosti. Součástí balíčku pro střední firmy nejsou některé z funkcí, které středně velké firmy obvykle nevyužívají či je využívají jen zřídka. 

 

Neznamená to však, že se s takovými funkcemi musíte rozloučit. Klademe důraz na řešení na míru. Pokud se tedy vaší firmě vyplatí i funkce vhodné spíše pro velké společnosti, mohou být do vašeho CRM balíčku implementovány také.

 

Spektrum funkcí, které AutoCRM nabízí, zahrnuje mimo jiné:

01. Projektové řízení Kanban board, Ganttův diagram a další funkce, usnadňující vedení projektů. Běžná součást balíčku pro velké firmy, která nemusí být odepřena ani středním firmám ale .
02. Zautomatizování prodejů Snazší konverze díky lepší správě kontaktů i jejich dat, automatickému vyhodnocování prodejních příležitostí a oslovování potenciálních zákazníků. Vaše zisky mohou s touto sadou nástrojů stoupat.
03.Komplexní e-mailing Vytváření šablon, hromadný i personalizovaný e-mailing, efektivnější třídění e-mailové korespondence i příprava e-mailových kampaní. S AutoCRM to bude hračka.
04. Chat Do AutoCRM lze integrovat Opensource chatovací nástroj Mattermost, který má i řadu dalších funkcí (např. sdílení souborů).
05. Kalendář S AutoCRM kalendářem žádné důležité milníky nezmeškáte ani vy, ani žádný člen vašeho týmu. Možná je i synchronizace s kalendářem Google.
06. Účinnější vedení telefonních hovorůAutomatické vytáčení klientů, záznam hovorů i jejich přepis. AutoCRM používá k lepší správě hovorů i umělou inteligenci.

Tyto i další nástroje mohou brzy sloužit i vašemu byznysu. Prohlédněte si i více funkcí, jejichž výčet by zde byl příliš zdlouhavý.

Zefektivněte procesy uvnitř vaší firmy i komunikaci směrem ven.

S pořízením AutoCRM dosáhnete obojího dříve, než byste možná sami čekali.

CRM pro malé i střední firmy napříč obory

Opensource CRM systém, který využívá i náš AutoCRM se osvědčil již více než 50 000 firmám napříč celým světem. A to právě díky možnosti libovolných modifikací, které jej umožňují upravit tak, aby každému podniku padl jako ulitý.

Školy, zdravotnická zařízení, banky, výrobní podniky a nespočet dalších firem a institucí úspěšně využívají využívají tento systém dnes a denně. Koukněte se na různé oblasti použití, kde se již uplatnil.

espo
PngItem 4568566

Jak AutoCRM hodnotí klienti?

Cena pořízení systému

Chcete-li pro váš střední podnik pořídit systém AutoCRM, máte na výběr dvě možnosti:

Jste živnostník, malá firma?

Start AutoCRM – obsahuje kompletní CRM systém

měsíční platba: 2000Kč

jednorázová platba za implementaci systému: 10 000Kč

Cena se počítá od množství dat v systému a skládá se z jednorázového poplatku za implementaci a úpravu systému na míru. Dále pak z pravidelného měsíčního poplatku za správu, cloud, aktualizace, zabezpečení a zálohování celého systému a všech jeho modulů.

V průběhu užívání nevyžadujeme žádné další licenční poplatky ani poplatky za počet uživatelů.

Máte zájem o prezentaci systému nebo demo zdarma? Prosím kontaktujte nás

Jste střední, velká firma, korporace nebo veřejný sektor?

Cena za NoCode AutoCRM je vždy řešena individuálně.

Jaké moduly můžete využít?

Cena se skládá z jednorázového poplatku za implementaci a úpravu systému na míru. Dále pak z pravidelného měsíčního poplatku za správu, cloud, aktualizace, zabezpečení a zálohování celého systému a všech jeho modulů.

V průběhu užívání nevyžadujeme žádné další licenční poplatky ani poplatky za počet uživatelů.

Máte zájem o prezentaci systému nebo demo zdarma? Prosím kontaktujte nás

Vyzkoušejte nejprve AutoCRM zdarma, jestli jste na pochybách.

Sami uvidíte, zda vám a vaší firmě sedne!