CRM pro střední firmy

Využijte veškerých výhod špičkového Opensource CRM pro střední firmy. Vylepšete své pracovní postupy, automatizujte stereotypní úkoly, a budujte pevné vztahy s klienty i obchodními partnery.

iPhone2
laptop 1

CRM pro střední firmy toho nabízí skutečně hodně

Nejen středně velké firmy, ale firmy prakticky jakékoliv velikosti mohou vytěžit z našeho CRM maximum ke svému prospěchu.

Robustní základna funkcí, které pomohou efektivněji vést váš byznys. K tomu další modulární pluginy, které mohou tuto základnu libovolně doplňovat podle potřeby.

Úspora času a energie díky automatizování úkonů jako jsou e-mailing, vytáčení hovorů, reporting a mnoho dalšího. To vše vám uvolňuje ruce k jiné potřebné práci.

Intuitivní ovládání. S programem se naučíte pracovat velice rychle; z jeho výhod se budete těšit neomezeně dlouho.

Důraz na efektivní kategorizaci a třídění dat, která vám umožní individualizovat vaši komunikaci směrem ke klientům i B2B partnerům.

Možnost propojit AutoCRM s jinými službami (např. Google Calendar, Office 365, Outlook aj.) prostřednictvím rozhraní API.

Systém pořídíte i s kódy, můžete jej tedy nadále upravovat a přizpůsobovat tomu, co vaše firma konkrétně potřebuje.

CRM do firmy střední velikosti - až 15 zaměstnanců

Naše základní nabídka CRM pro střední firmy se mírně liší od nabídky pro malé firmy a velké společnosti. Součástí balíčku pro střední firmy nejsou některé z funkcí, které středně velké firmy obvykle nevyužívají či je využívají jen zřídka. 

 

Neznamená to však, že se s takovými funkcemi musíte rozloučit. Klademe důraz na řešení na míru. Pokud se tedy vaší firmě vyplatí i funkce vhodné spíše pro velké společnosti, mohou být do vašeho CRM balíčku implementovány také.

 

Spektrum funkcí, které AutoCRM nabízí, zahrnuje mimo jiné:

01. Projektové řízení

Kanban board, Ganttův diagram a další funkce, usnadňující vedení projektů. Běžná součást balíčku pro velké firmy, která nemusí být odepřena ani středním firmám.

02. Zautomatizování prodejů Snazší konverze díky lepší správě kontaktů i jejich dat, automatickému vyhodnocování prodejních příležitostí a oslovování potenciálních zákazníků. Vaše zisky mohou s touto sadou nástrojů stoupat.
03.Komplexní e-mailing Vytváření šablon, hromadný i personalizovaný e-mailing, efektivnější třídění e-mailové korespondence i příprava e-mailových kampaní. S AutoCRM to bude hračka.
04. Chat Do AutoCRM lze integrovat Opensource chatovací nástroj Mattermost, který má i řadu dalších funkcí (např. sdílení souborů).
05. Kalendář S AutoCRM kalendářem žádné důležité milníky nezmeškáte ani vy, ani žádný člen vašeho týmu. Možná je i synchronizace s kalendářem Google.
06. Účinnější vedení telefonních hovorůAutomatické vytáčení klientů, záznam hovorů i jejich přepis. AutoCRM používá k lepší správě hovorů i umělou inteligenci.

Tyto i další nástroje mohou brzy sloužit i vašemu byznysu. Prohlédněte si i více funkcí, jejichž výčet by zde byl příliš zdlouhavý.

Zefektivněte procesy uvnitř vaší firmy i komunikaci směrem ven.

S pořízením AutoCRM dosáhnete obojího dříve, než byste možná sami čekali.

CRM pro malé i střední firmy napříč obory

Opensource CRM systém, který využívá i náš AutoCRM se osvědčil již více než 50 000 firmám napříč celým světem. A to právě díky možnosti libovolných modifikací, které jej umožňují upravit tak, aby každému podniku padl jako ulitý.

Školy, zdravotnická zařízení, banky, výrobní podniky a nespočet dalších firem a institucí úspěšně využívají využívají tento systém dnes a denně. Koukněte se na různé oblasti použití, kde se již uplatnil.

espo
PngItem 4568566

Jak AutoCRM hodnotí klienti?

Cena pořízení systému

Chcete-li pro váš střední podnik pořídit systém AutoCRM, máte na výběr dvě možnosti:

Cena za LowCode AutoERP|CRM je vždy řešena individuálně.

Jaké moduly můžete využít?

Cena se skládá z jednorázového poplatku za implementaci a úpravu systému na míru. Dále pak z pravidelného měsíčního poplatku za správu, cloud, aktualizace, zabezpečení a zálohování celého systému a všech jeho modulů.

V průběhu užívání nevyžadujeme žádné další licenční poplatky ani poplatky za počet uživatelů.

Máte zájem o prezentaci systému nebo demo zdarma? Prosím kontaktujte nás

Vyzkoušejte nejprve AutoCRM zdarma, jestli jste na pochybách.

Sami uvidíte, zda vám a vaší firmě sedne!

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.