ksporting laptop

Automatizovaný
e-shop na míru

Automatizovaný B2B a B2C e-shop a kompletně propojený s AutoCRM a ERP

huntastic mobil
ecg electro logo
00062512l pmq3so1aaebipbtc0vydae14siqemsvlu23srlzon8
etabaklogo
Screenshot 2021 05 15T210433.151
Acomware Logo Claim RGB
CZU logo
download 2021 06 04T144648.520
download 2021 06 04T120248.079
PremierClinicLogo

synchronizace dat

app-window-multiple

více e-shopů v jedné instalaci

megaphone

pokročilé marketingové funkce

family-home

vše pod jednou střechou - jeden dodavatel

stavíme na celosvětově největším systému

lock-shield

zajišťujeme maximální bezpečnost dat

currency-euro-dollar-exchange

multijazyčný i multiměnový eshop s vlastní administrací

moderní design roku 2022

propočítání doprav z celého světa

cloud-download

široké možnosti integrace

Pod značkou WPDistro realizujeme specializované E-Shopy napojené nejen na AutoCRM
e-shop

S WPDistro jsme se pustili do nelehkého úkolu spustit multijazyčný katalog , který bude zároveň připraven, stát se ve vybraných zemích e-shopem. Společnými silami, jasnou vizí, a především díky Davidovo odborným znalostem, jsme vytvořili sofistikované řešení.

Martin Senfeld portret

Martin Šenfeld
ECG Electro

Chtěl jsem systém, který se dá pravidelně aktualizovat a proto mi vydrží. Navíc grafika se dá jednoduše měnit zepředu stránek. Co více si vlastně přát od e-shopu? Nemluvě o tom, že těch marketingových funkcí je tam fakt mnoho pro zvýšení obratu. Jsem rád, že spolupracuji s Apertia, resp. WPDistro.cz

foto 1

Jaroslav Kozlík
Majitel Ksporting.cz

Co bude umět Váš e-shop na WordPressu?

Všechny potřebné funkce

Při tvorbě e-shopu na WordPressu mohou být skrze pluginy zajištěny jakékoliv funkce. Zajistíme lokalizaci a multijazyčnost Vašeho webu, podporu různých měn, možnost výběru dopravy, napojíme web na platební brány a cokoliv dalšího. Skrze e-shop můžete publikovat články na sociálních sítích, můžete svým zákazníkům posílat newslettery, sledovat důležité statistiky aj.

Snadná správa webu

E-shop na WordPressu je vybaven přehledným uživatelským rozhraním, se kterým zvládne pracovat každý. Můžete si v něm snadno upravovat a přidávat položky, upravovat textový i grafický obsah, vytvářet články, přidávat další uživatele aj.

Navíc můžete kdykoli díky drag & drop systému  v Elementoru měnit jednoduše vzhled a obsah i sami.

Široké možnosti vzhledu

Pro e-shop nabízí WordPress neomezené možnosti variant vzhledu.  My pro Vás vytvoříme vzhled na míru, který bude designově i barevně nejlépe vystihovat právě Váš byznys. Postaráme se, aby byl Váš e-shop natolik atraktivní, aby se zákazníci rozhodli nakupovat právě u Vás. Vzhled bude samozřejmě plně responzivní. Tvoříme na Elementoru což zákazníkům zajišťuje kdykoli velmi jednoduše změnit design.

SEO

WordPress nabízí skvělé možnosti SEO nastavení. Snadno se zde nastaví meta informace, důležitá klíčová slova, přidají se texty, nastaví se správná struktura webu i SSL certifikát a obsah bude optimalizován pro rychlé načítání. Hotový eshop si vyhledávače zamilují a s minimální námahou bude snadné ho dostat mezi první pozice. 

Bezpečnost

Váš e-shop bude plně zabezpečený proti útokům zvenčí díky našemu hostingu, kde se o eshopy na postavené na WordPressu staráme. Veškerá data uživatelů budou šifrovaná a můžeme nastavit i dvoufaktorové ověřování pro přihlašování do administrace webu.

Nejrychlejší možnost rozvoje

Díky tomu, že je WordPress největší systém na světě, tak už se Vám nestane, že čekáte na funkcionalitu 2-3 měsíce či déle.  Funkce, kterou potřebujete nasadit, už nejspíše potřeboval někdo před Vámi a tak bude jednoduché a časově nenáročné ji nasadit i na Vašem webu.

Díky světové komunitě můžete mít všechny funkcionality, které vidíte na zahraničních webech.

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.