Náš systém Vám vydělává peníze!
x
Ušetřete díky implementaci Open Source řešení!
x

CRM pro e-shopy

Díky rychlému technologickému pokroku se internet stává oblíbeným způsobem nakupování pro tisíce lidí. Online nakupující i internetové obchody neustále rostou. Chcete-li však otevřít i malý internetový obchod, musíte zavést komplexní systém, který se zabývá operacemi, jako je potvrzení objednávky, platba a doručení.

CRM pro e-shopy
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Jaké jsou výhody CRM pro e-shopy?

Software CRM je navržen speciálně tak, aby vyhovoval vašim individuálním potřebám, ale nespoléhal se na přístup „jedna velikost padne všem“. CRM lze přizpůsobit a optimalizovat podle vašich obchodních potřeb s cílem zlepšit funkčnost, zvýšit produktivitu a výrazně zvýšit vaše příjmy.

warehouse-packages

Správa produktů

Můžete přidávat zboží a služby, které nabízíte, sledovat jejich dostupnost, přidávat jejich charakteristiky a vlastnosti, definovat ceny, nastavovat různé slevy a daňové sazby a rozdělovat je do kategorií. Systém umožňuje filtrovat dlouhé seznamy produktů, rychle najít potřebnou položku, přidat ji do nabídek, prodejních objednávek, faktur.

Komplexní data o zákaznících

CRM slouží jako trezor s daty zákazníků, který poskytuje komplexní pohled na vaše zákazníky a interakce s nimi. Uchovává rozsáhlou historii komunikace (schůzky, hovory, e-maily).

messaging-google-talk

Lepší komunikační procesy

CRM vám pomáhá navázat kontakt s vašimi zákazníky prostřednictvím všech možných komunikačních kanálů a ukládá historii komunikace na jednom místě. Software navíc automatizuje interní komunikaci tím, že zobrazuje aktualizace a změny záznamů v reálném čase, pracovní vytížení a dostupnost zaměstnanců během pracovní doby.

shopping-cart-seach

Konverze

V kombinaci s automatickým sledováním aktivity zákazníků můžete výrazně snížit míru opuštění košíku a zvýšit míru konverze.

strategy-split

Strategie

Můžete vytvářet přizpůsobené strategie a přístupy ke svému klientovi: například zasílání zpráv o změně stavu objednávky, analýzu jejich historie nákupů, upozorňování na potenciálně zajímavé produkty a nabízení věrných zákazníků slevám.

Integrace externích služeb

Díky integraci a synchronizaci s externími službami, jako jsou úložné systémy a doručovací služby, můžete snadno sledovat transakci a zajistit rychlé, spolehlivé a efektivní odeslání a doručení.

CRM zjednodušuje proces prodeje

Systém AutoCRM vylepšuje organizaci vaší správy. To vám umožní vytvářet pracovní plány a distribuovat objednávky v závislosti na pracovní zátěži zaměstnanců. Plně automatizovaná řešení CRM vám mohou pomoci kontrolovat stav objednávky a odesílat připomenutí otevřených úkolů.

A konečně, AutoCRM řešení mohou také zlepšit vnitřní fungování a efektivitu každého obchodního oddělení. Kromě vylepšení zákaznického servisu a poskytnutí neocenitelných poznatků o chování klientů můžete také zlepšit vnitřní provoz svého reklamního a prodejního týmu. Díky integraci s externími systémy můžete dostávat aktuální zprávy o doručení, které vám pomohou přesněji odhadnout dodací lhůty.

CRM pro e-shopy

Pojďme se domluvit na CRM řešení, které bude ušité na míru vašim potřebám v e-shopu. Rezervujte si nezávaznou konzultaci s námi hned teď kliknutím na tlačítko níže!

Přejete si CRM pro e-shop na cloudu či vlastním serveru?

Klienti si u nás mohou vybírat mezi jednorázovým pořízením celého systému a jeho implementací na vlastních serverech. 

Vedle toho nabízíme variantu cloud hostingu za měsíční poplatky. Nemusíte tak řešit technické náležitosti, starat se o instalaci a provoz serveru – veškeré funkce systému jsou vám okamžitě a neustále k dispozici.

autocrm project 768x483 1

Ceník řešení je následující:

Jste živnostník, malá firma?

Start AutoCRM – obsahuje kompletní CRM systém

měsíční platba: 2000Kč

jednorázová platba za implementaci systému: 10 000Kč

Cena se počítá od množství dat v systému a skládá se z jednorázového poplatku za implementaci a úpravu systému na míru. Dále pak z pravidelného měsíčního poplatku za správu, cloud, aktualizace, zabezpečení a zálohování celého systému a všech jeho modulů.

V průběhu užívání nevyžadujeme žádné další licenční poplatky ani poplatky za počet uživatelů.

Máte zájem o prezentaci systému nebo demo zdarma? Prosím kontaktujte nás

Jste střední, velká firma, korporace nebo veřejný sektor?

Cena za NoCode AutoCRM je vždy řešena individuálně.

Jaké moduly můžete využít?

Cena se skládá z jednorázového poplatku za implementaci a úpravu systému na míru. Dále pak z pravidelného měsíčního poplatku za správu, cloud, aktualizace, zabezpečení a zálohování celého systému a všech jeho modulů.

V průběhu užívání nevyžadujeme žádné další licenční poplatky ani poplatky za počet uživatelů.

Máte zájem o prezentaci systému nebo demo zdarma? Prosím kontaktujte nás

Vyzkoušejte CRM pro e-shop zdarma

Abyste měli před pořízením jistotu, že vám naše CRM skutečně “sedne”, vyzkoušejte si jej nejprve nanečisto po omezenou dobu, seznamte se s jeho funkcemi a zjistěte, jak vše funguje v praxi!

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.