Náš systém Vám vydělává peníze!
x
Ušetřete díky implementaci Open Source řešení!
x

CRM pro e-shopy

Díky rychlému technologickému pokroku se internet stává oblíbeným způsobem nakupování pro tisíce lidí. Online nakupující i internetové obchody neustále rostou. Chcete-li však otevřít i malý internetový obchod, musíte zavést komplexní systém, který se zabývá operacemi, jako je potvrzení objednávky, platba a doručení.

CRM pro e-shopy
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Jaké jsou výhody CRM pro e-shopy?

Software CRM je navržen speciálně tak, aby vyhovoval vašim individuálním potřebám, ale nespoléhal se na přístup „jedna velikost padne všem“. CRM lze přizpůsobit a optimalizovat podle vašich obchodních potřeb s cílem zlepšit funkčnost, zvýšit produktivitu a výrazně zvýšit vaše příjmy.

warehouse-packages

Správa produktů

Můžete přidávat zboží a služby, které nabízíte, sledovat jejich dostupnost, přidávat jejich charakteristiky a vlastnosti, definovat ceny, nastavovat různé slevy a daňové sazby a rozdělovat je do kategorií. Systém umožňuje filtrovat dlouhé seznamy produktů, rychle najít potřebnou položku, přidat ji do nabídek, prodejních objednávek, faktur.

Komplexní data o zákaznících

CRM slouží jako trezor s daty zákazníků, který poskytuje komplexní pohled na vaše zákazníky a interakce s nimi. Uchovává rozsáhlou historii komunikace (schůzky, hovory, e-maily).

messaging-google-talk

Lepší komunikační procesy

CRM vám pomáhá navázat kontakt s vašimi zákazníky prostřednictvím všech možných komunikačních kanálů a ukládá historii komunikace na jednom místě. Software navíc automatizuje interní komunikaci tím, že zobrazuje aktualizace a změny záznamů v reálném čase, pracovní vytížení a dostupnost zaměstnanců během pracovní doby.

shopping-cart-seach

Konverze

V kombinaci s automatickým sledováním aktivity zákazníků můžete výrazně snížit míru opuštění košíku a zvýšit míru konverze.

strategy-split

Strategie

Můžete vytvářet přizpůsobené strategie a přístupy ke svému klientovi: například zasílání zpráv o změně stavu objednávky, analýzu jejich historie nákupů, upozorňování na potenciálně zajímavé produkty a nabízení věrných zákazníků slevám.

Integrace externích služeb

Díky integraci a synchronizaci s externími službami, jako jsou úložné systémy a doručovací služby, můžete snadno sledovat transakci a zajistit rychlé, spolehlivé a efektivní odeslání a doručení.

CRM zjednodušuje proces prodeje

Systém AutoCRM vylepšuje organizaci vaší správy. To vám umožní vytvářet pracovní plány a distribuovat objednávky v závislosti na pracovní zátěži zaměstnanců. Plně automatizovaná řešení CRM vám mohou pomoci kontrolovat stav objednávky a odesílat připomenutí otevřených úkolů.

A konečně, AutoCRM řešení mohou také zlepšit vnitřní fungování a efektivitu každého obchodního oddělení. Kromě vylepšení zákaznického servisu a poskytnutí neocenitelných poznatků o chování klientů můžete také zlepšit vnitřní provoz svého reklamního a prodejního týmu. Díky integraci s externími systémy můžete dostávat aktuální zprávy o doručení, které vám pomohou přesněji odhadnout dodací lhůty.

CRM pro e-shopy

Pojďme se domluvit na CRM řešení, které bude ušité na míru vašim potřebám v e-shopu. Rezervujte si nezávaznou konzultaci s námi hned teď kliknutím na tlačítko níže!

Přejete si CRM pro e-shop na cloudu či vlastním serveru?

Klienti si u nás mohou vybírat mezi jednorázovým pořízením celého systému a jeho implementací na vlastních serverech. 

Vedle toho nabízíme variantu cloud hostingu za měsíční poplatky. Nemusíte tak řešit technické náležitosti, starat se o instalaci a provoz serveru – veškeré funkce systému jsou vám okamžitě a neustále k dispozici.

autocrm project 768x483 1

Vyzkoušejte CRM pro e-shop zdarma

Abyste měli před pořízením jistotu, že vám naše CRM skutečně “sedne”, vyzkoušejte si jej nejprve nanečisto po omezenou dobu, seznamte se s jeho funkcemi a zjistěte, jak vše funguje v praxi!

Pomůžeme Vám s výběrem CRM

Cena pořízení programu se liší dle velikosti Vaší firmy a jejím potřebám, jímž odpovídá také rozsah funkcí. Volit můžete mezi jednorázovým pořízením programu na vlastní servery a mezi cloudovým řešením s měsíčními platbami.

FREE

Zdarma

Po vyplnění údajů Vám přijdou na e-mail přihlašovací údaje.

VÝBĚR

od 500 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
BASIC

3 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
STANDARD

5 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Basic
MAXI

8 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Standard

Případně vytvoříme výrobní systém na míru

PREMIUM

Na míru

Cena se odvíjí od požadavků, pro představu cen si prohlédněte naše případové studie.

* Uvedené ceny  jsou bez DPH

Každou variantu lze upravit na přání.

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.