Náš systém Vám vydělává peníze!
x
Ušetřete díky implementaci Open Source řešení!
x

Výrobní systém na míru

Zefektivněte komunikaci mezi pracovníky výroby a pracovníky procesu zakázky (obchodníci, manažeři, skladníci).
A pracujte s Vašimi daty přesněji a účinněji než kdykoliv předtím.

iPhone2
vyroba 1
natural protein logo
vfd
pv service2 1
ABISUN rgb 461x82 1 1
dum bylinek klasik 1

Výrobní systém obecně

Výrobní systém je software nebo aplikace, která poskytuje komplexní přehled o výrobním procesu a výrobních zdrojích. Umožňuje sledování výrobního postupu, optimalizaci provozu a plánování výroby. Výrobní program nahrazuje manuální záznamy a usnadňuje správu výrobních úkolů a zdrojů.

Výrobní informační systémy lze propojit s dalšími interně používanými aplikacemi, jako jsou skladové systémy nebo fakturace. To umožňuje koordinaci výrobního procesu s dodávkami surovin a správou skladových zásob. Zaměstnanci výroby získávají aktuální informace o stavu výroby a dodávkách surovin.

Co může náš výrobní systém nabídnout?

database-check

Katalogy a databáze

Vytváření katalogů produktů a databází s informacemi Vašich zákazníků a partnerů. Kompletní přehledy, propojené entity, dopočítaná pole nebo rovnou napojený skladový systém.

single-neutral-actions-process

Přehled o procesu výroby

Metody pro sledování všech procesů, aby se management mohl kdykoli podívat do jaké fáze výroby budoucího zboží. Zaměstnanci výroby mají díky výrobnímu systému aktuální informace o stavu výroby, včetně informací o dostupnosti surovin, časovém plánu a eventuálních problémech

Analýza výrobního procesu

Grafy a přehledy pro přehled o dostupnosti surovin, změnách výrobních a exportních cen.

database-connect

Data v bezpečí

Vaše data jsou u nás v bezpečí, ale nabízíme i možnost hostování systému na Vámi zvoleném serveru. V obou případech máte přehled o tom kdo k datům přistupuje.

Marketing

Sleduje marketingovou strategii společnosti a analyzuje její účinnost. Nabízíme již napojené open source systémy, ale můžeme napojit i Váš oblíbený.

warehouse-packages

Rizika produktů

Zdůrazňuje nejúspěšnější prodej a vybírá Vaše nejziskovější produkty. Sleduje jejich cestu výrobním procesem. Dobře nastavený systém pomáhá hlídat normy, kvalitu nebo potřebnou dokumentaci.

information-desk-customer

Zákazníci

Analýza historie chování zákazníků a objednávek. Pomáhá vám přicházet s potenciálně zajímavými nabídkami pro spotřebitele

Komunikace

Navazuje bezproblémovou komunikaci mezi všemi odděleními. Využívat můžete metody projektového řízení jako je kanban board, nebo zabudovaný chat Mattermost. Vylepšit můžete i procesy komunikace se zákazníky pomocí CRM.

ERP na míru, podle Vašich výrobních potřeb

Výrobní systém od AutoCRM bude skvělým parťákem Vašich moderních strojů a také zaměstnanců. 

AutoCRM pro výrobu kopíruje Váš výrobní proces. Umožňuje více skladů (pro suroviny a pro výrobky) a práci s nimi. Po importu či naklikání Vašich výrobků a komponent lze na klik vyrobit produkt. Tento proces je stejně jako mnoho dalších automatizován a odebere položky potřebné k výrobě ze skladu surovin. 

V systému jsou předpřipravené grafy a přehledy pro historii výrobní a prodejní ceny a historii samotné výroby. Mnohé další reporty si můžete nastavit sami, složitější reporty Vám samozřejmě nastaví naši programátoři.

S výrobním systémem udržíte pořádek i při kooperativní výrobě produktů. Systém podpoří hlavní výhody kooperativní výroby a umožní Vám ji pečlivě sledovat a jednoduše spravovat.

vyroba 2

Pojďme se domluvit na výrobním systému, který bude ušitý na míru vašim potřebám. Rezervujte si nezávaznou konzultaci s námi hned teď kliknutím na tlačítko níže!

Přejete si výrobní systém na cloudu či vlastním serveru?

Klienti si u nás mohou vybírat mezi jednorázovým pořízením celého systému a jeho implementací na vlastních serverech. 

Vedle toho nabízíme variantu cloud hostingu za měsíční poplatky. Nemusíte tak řešit technické náležitosti, starat se o instalaci a provoz serveru – veškeré funkce systému jsou vám okamžitě a neustále k dispozici.

vyroba 3

Jak náš CRM systém hodnotí uživatelé

Vyzkoušejte výrobní systém zdarma

Abyste měli před pořízením jistotu, že vám náš výrobní systém skutečně “sedne”, vyzkoušejte si jej nejprve nanečisto po omezenou dobu, seznamte se s jeho funkcemi a zjistěte, jak vše funguje v praxi!

Případové studie výrobních systémů

Vyberte si CRM vhodné pro Vás

Cena pořízení programu se liší dle velikosti Vaší firmy a jejím potřebám, jímž odpovídá také rozsah funkcí. Volit můžete mezi jednorázovým pořízením programu na vlastní servery a mezi cloudovým řešením s měsíčními platbami.

FREE

Zdarma

Po vyplnění údajů Vám přijdou na e-mail přihlašovací údaje.

VÝBĚR

od 500 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
BASIC

3 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
STANDARD

5 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Basic
MAXI

8 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Standard

Případně vytvoříme výrobní systém na míru

PREMIUM

Na míru

Cena se odvíjí od požadavků, pro představu cen si prohlédněte naše případové studie.

* Uvedené ceny  jsou bez DPH

Každou variantu lze upravit na přání.

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.