Skladový systém na míru

AutoCRM není jenom CRM. Je v něm i skladový systém, díky kterému máte přehled o Vašich skladech a jejich pohybu. V kombinaci s fakturačním systémem pak máte kompletní naskladňování a vykladňování.

Vyzkoušejte a uvidíte, že s naším AutoCRM můžete řídit kompletně celou firmu.

Skladový systém, který pokryje všechny Vaše potřeby.

 

skladovy system3
natural protein logo
vfd
pv service2 1
ABISUN rgb 461x82 1
dum bylinek klasik 1

Skladový systém obecně

Skladový systém je software poskytující komplexní přehled o skladových zásobách a pohybu zboží. U mnoha firem nastupuje poté, co už nestačí tabulky v Excelu. Usnadňuje veškeré akce se skladem související, sledování zisku, inventury a naskladňování. Lze ho propojit s fakturačním či výrobním systémem nebo e-shopem, což umožňuje aktuální informace o prodeji zboží a dostupnosti produktů.

Existuje několik forem programu pro správu skladu. Webová aplikace v cloudu nabízí online i offline přístup a je kompatibilní s mobilními zařízeními. Další možností je vývoj mobilní aplikace, která dále zjednodušuje a usnadňuje používání tohoto systému.

Mezi funkce našeho programu patří:

Sklady

Přehled poskytuje kompletní informace o dostupných skladových prostorech a umožňuje plánování a správu skladových operací s maximální efektivitou.

Produkty

Kompletní přehled všech produktů, které mohou být v různých kategoriích i podkategoriích. Kartu produktu si můžete upravit dle potřeb Vaší společnosti. Spravujte tolik typů produktů, kolik je potřeby.

warehouse-cart-packages-2

Skladové pohyby

Efektivní správa skladových toků, umístění zboží a přesný přehled o stavu zásob ve skladu. Samozřejmostí jsou příjemky, výdejky a skladové pohyby.

Dodavatelé

Kompletní přehled všech dodavatelů. Ten můžete mít obohacen o filtrování podle Vašich specifikací. Kontrolujte dodávky, zobrazte si jejich historii a předvídejte sezónní výpadky ze strany dodavatelů.

products-gifts

Výrobci

Seznam všech výrobců Vašich prodávaných produktů. U každého výrobce budete mít všechny potřebné položky od jména až po adresy zobrazené na mapě nebo historii volání. I v rámci Vaší společnosti.

products-give-purse

Inventura

Zjednodušte inventuru. Vytvořte si vlastní inventurní doklady, využijte čtečky čárových/QR kódů propojené s vaším systémem.

monitor-www

E-shop

Skladový systém napojený na Váš e-shop. Automatizace procesů mezi systémem a e-shopem. Máte více e-shopů? Ve skladovém systému budete mít přehledy na jednom místě.

single-neutral-phone-book

Práva a role

Každý pracovník má v systému své kompetence a dle toho i práva přístupu a mazání různých dat. Práva lze nastavit i týmům.

Reporty

Reporty Vám umožní nejen srozumitelně prezentovat historii, ale také napomoci predikci. Reporty si můžete vytvářet sami a to i z vlastnoručně vytvořených entit.

settings-user

Automatizace

Digitalizace správy skladů do WMS a automatizace mnoha procesů zajistí minimalizaci chyb při externích i interních pohybech zboží. Stačí naplnit systém daty a nastavit procesy a o zbytek se postarají algoritmy.

Vyzkoušejte si, co náš skladový systém v praxi umí.

Samozřejmostí je, že všechny entity jsou propojeny jak s fakturačním systémem, tak i s kompletním AutoCRM.

AutoCRM je modeler, který roste s Vaší společností. Můžete si vybrat jakou funkcionalitu ještě navíc potřebujete a v systému ji buď sami na míru vytvoříte a nebo Vám s tím pomohou naši technici.

Součástí skladového systému může být výrobní systém, který Vám poskytne efektivní řízení vztahů s dodavateli se vším co je k tomu potřeba.

Proč využít skladový systém od AutoCRM?

Tento systém využívá přes 60 000 firem na světě.

Jak náš CRM systém hodnotí uživatelé

Případové studie skladových systémů

Vyberte si CRM vhodné pro Vás

Cena pořízení programu se liší dle velikosti Vaší firmy a jejím potřebám, jímž odpovídá také rozsah funkcí. Volit můžete mezi jednorázovým pořízením programu na vlastní servery a mezi cloudovým řešením s měsíčními platbami.

FREE

Zdarma

Po vyplnění údajů Vám přijdou na e-mail přihlašovací údaje.

VÝBĚR

od 500 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
BASIC

3 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
STANDARD

5 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Basic
MAXI

8 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Standard

Případně vytvoříme výrobní systém na míru

PREMIUM

Na míru

Cena se odvíjí od požadavků, pro představu cen si prohlédněte naše případové studie.

* Uvedené ceny  jsou bez DPH

Každou variantu lze upravit na přání.

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.