Náš systém Vám vydělává peníze!
x
Ušetřete díky implementaci Open Source řešení!
x

CRM pro velkoobchod a maloobchod

Není žádným tajemstvím, že obchod je odvětví s největší konkurencí. Pokud prodáváte zcela jedinečný produkt nebo nabízíte něco, co je přizpůsobeno velmi malé a odlišné cílové skupině, samozřejmě nemáte důvod se obávat konkurence.

crm obchod ntb
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Jaké jsou výhody CRM pro obchodní společnosti?

warehouse-packages

Správa produktů

Můžete přidávat zboží a služby, které nabízíte, sledovat jejich dostupnost, definovat ceny, přidávat jejich charakteristiky a vlastnosti, nastavovat různé slevy a daňové sazby a rozdělovat je do kategorií. Systém umožňuje filtrovat dlouhé seznamy produktů, rychle najít potřebnou položku, přidat ji do nabídek, prodejních objednávek, faktur.

Komplexní data o zákaznících

CRM slouží jako trezor s daty zákazníků, který poskytuje 360stupňový pohled na vaše zákazníky a vaše interakce s nimi. Uchovává rozsáhlou historii jak komunikace (hovory, schůzky, e-maily).

messaging-google-talk

Lepší komunikační procesy

CRM vám pomáhá navázat kontakt s vašimi zákazníky prostřednictvím všech možných komunikačních kanálů a ukládá historii komunikace na jednom místě. Software navíc automatizuje interní komunikaci tím, že zobrazuje aktualizace a změny záznamů v reálném čase, pracovní vytížení a dostupnost zaměstnanců během pracovní doby.

CRM zjednodušuje proces prodeje a snižuje papírování

Hlavním cílem prodejců je udržet zákazníky spokojené tím, že jejich objednávky budou poskytovány včas.

Čím rychleji však vaše firma roste, tím obtížnější je efektivně řídit prodejní procesy a udržovat dokumenty v pořádku. CRM systém může výrazně zlepšit váš prodejní výkon a automatizovat tok dokumentů. S jeho pomocí můžete sledovat průběh obchodů v reálném čase, automatizovat vytváření hovorů nebo jiných následných akcí a samozřejmě zefektivnit proces generování a odesílání nabídek, prodejních objednávek, faktur atd., konfigurací šablon pro ně.

Vaši zaměstnanci tak ušetří spoustu času, zvýší jejich produktivitu a umožní jim soustředit se na důležitější úkoly.

crm obchod2all

Pojďme se domluvit na CRM řešení, které bude ušité na míru vašim potřebám ve velkoobchodu i maloobchodu. Rezervujte si nezávaznou konzultaci s námi hned teď kliknutím na tlačítko níže!

Přejete si CRM pro velkoobchod a maloobchod na cloudu či vlastním serveru?

Klienti si u nás mohou vybírat mezi jednorázovým pořízením celého systému a jeho implementací na vlastních serverech. 

Vedle toho nabízíme variantu cloud hostingu za měsíční poplatky. Nemusíte tak řešit technické náležitosti, starat se o instalaci a provoz serveru – veškeré funkce systému jsou vám okamžitě a neustále k dispozici.

autocrm project 768x483 1

Pomůžeme Vám s výběrem CRM

Cena pořízení programu se liší dle velikosti Vaší firmy a jejím potřebám, jímž odpovídá také rozsah funkcí. Volit můžete mezi jednorázovým pořízením programu na vlastní servery a mezi cloudovým řešením s měsíčními platbami.

FREE

Zdarma

Po vyplnění údajů Vám přijdou na e-mail přihlašovací údaje.

VÝBĚR

od 500 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
BASIC

3 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Zdarma
STANDARD

5 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Basic
MAXI

8 000 Kč*
/měsíc

Vše z verze Standard

Případně vytvoříme výrobní systém na míru

PREMIUM

Na míru

Cena se odvíjí od požadavků, pro představu cen si prohlédněte naše případové studie.

* Uvedené ceny  jsou bez DPH

Každou variantu lze upravit na přání.

Vyzkoušejte CRM pro obor obchod zdarma

Abyste měli před pořízením jistotu, že vám naše CRM skutečně “sedne”, vyzkoušejte si jej nejprve nanečisto po omezenou dobu, seznamte se s jeho funkcemi a zjistěte, jak vše funguje v praxi!

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.