Nedělejte kompromisy, chtějte to nejlepší.
x

Komplexní Open Source
ERP systém na míru

Tento český Open Source ERP systém by při vašem podnikání neměl zůstat stranou. 

Datový modeler, který roste s Vaší společností.

CRM systém na PC

Co je to ERP?

Enterprise resource planning (česky: plánování podnikových zdrojů) je software, který podniky využívají ke správě každodenních obchodních činností, jako je  nákup, sklady, faktury, projektové řízení, řízení rizik a dodržování předpisů a operace dodavatelského řetězce.

Systém ERP také zajišťuje transparentnost  kompletního podnikového procesu sledováním všech aspektů výroby, logistiky a financí. Tento integrovaný systém funguje jako podnikové centrum pro komplexní pracovní tok a data a umožňuje přístup různým oddělením.

AutoERP - ERP pro velké hráče

Výhody tohoto českého Open Source ERP

graphic-tablet-pen

Na míru vašemu podniku

Díky pestré škále funkcí i dodatečných pluginů najde tento systém využití prakticky v každém typu podnikání, kde je pořeba kvalitní nástroj slučující veškeré podnikové agendy.

Zjednodušení procesů

Přehledný sběr a kategorizace dat a automatizace úkonů, které automatizovat lze. Maximální zjednodušení procesů vám umožní věnovat svůj čas a energii k dalším důležitým úkolům.

database-check

Centralizace všech funkcí podniku

Všechna potřebná data k vašemu podnikání najdete na jednom místě. Jedna databáze, jeden systém.

Výroba a sklady

Přehled o přípravě, plánování i průběhu samotné výroby ve spojení s řízením skladu, evidence pohybů na skladě a dalších změn.

Finance a mzdový systém

Snadná správa a vedení fakturace a komunikace s finančními institucemi.

Jednoduše jej propojíte s dalšími systémy a službami

S pomocí API lze tento český ERP software snadno propojit s řadou dalších užitečných služeb, jako jsou Leady, Google kalendář nebo chatovací nástroj Mattermost.

Systém se stává vaším majetkem

A to i s příslušnými kódy. Jelikož jde o open source ERP řešení, můžete si platformu libovolně přizpůsobit vašim konkrétním potřebám.

Plánování podnikových zdrojů nikdy nebylo jednodušší.

Jaké funkce náš ERP systém nabízí

Nezapomeňte! Uvedený přehled funkcí není zdaleka vyčerpávající. Tento český ERP software lze v rámci jeho implementace doplnit o libovolné další funkce podle potřeby.

01. Automatizace prodejů

Konverze kontaktů na leady a příležitosti s prognózami vývoje. Management B2B vztahů. Přehledné vedení veškerých kontaktů. To vše vám umožní vést vaše prodeje efektivněji než kdykoliv předtím.

02. Kalendáře

Vlastní kalendář této platformy lze hladce synchronizovat s Outlook i Google kalendářem. Sdílejte své kalendáře s týmovými kolegy i obchodními partnery. Rozesílejte automatizované pozvánky a upomínky. Plánujte své úkoly, schůzky i telefonáty s dokonalou přesností.

03. Projektové řízení

Vše, co je dnes k účinnému projektovému řízení třeba, tato ERP platforma má. Kanbanboard, Ganttův diagram a další funkce, které vám usnadní přípravu, monitoring i vyhodnocování vašich projektů.

04. E-maily

Propracovaný e-mailing je pilířem zákaznických vztahů. U AutoERP nechybí nic, co je k účinnému vedení vašich e-mailových korespondencí a kampaní třeba.

05. Klientská podporaReagujte pružně na zákaznické dotazy a připomínky skrze zákaznický portál, který je v programu zabudován.
06. Chatování

AutoERP je propojen s chatovacím nástrojem Mattermost, který spolu s dalšími přidruženými funkcemi zajistí vašemu podniku bezproblémovou interní i externí komunikaci.

07. Správa hovorů

Automatické vytáčení, záznam a přepis hovorů a jejich správa za využití umělé inteligence. S AutoERP budete mít veškerou vaši telefonickou komunikaci pod palcem.

08. Správa zásob

Objednávky, faktury, cenové nabídky i produktové zásoby. To vše můžete prostřednictvím tohoto programu snadno řídit na míru Vašim potřebám.

09. Marketing

Plánování marketingových kampaní, stanovování cílů, Web-to-Lead, hromadný e-mailový marketing nebo integrace nástroje MailChimp. Váš marketingový tým získá v marketingové automatizaci programu AutoERP velkou posilu.

10. Dokument systém

Správa dokumentů integrovaná uvnitř našeho systému, připravené ve své plné síle.

Dokument systém může být jak jednoduchý a Vy jej můžete využívat přímo v systému, tak i sofistikovanější.

11. Reportovací systém

AutoERP má dokonale propracovaný reportovací systém.

Z každé entity si můžete udělat stastistiku a graf. Každý uživatel má na wvém dashboardu reporty, které jsou důležité právě pro něj.

12. Skladový systém

ERP obsahuje skladový systém, díky kterému máte přehled o Vašich skladech a jejich pohybu. V kombinaci s fakturačním systémem pak máte kompletní naskladňování a vykladňování.

Skladový systém, který pokryje všechny Vaše potřeby.

13. Fakturační systém

V open-source AutoERP najdete i kompletní fakturační systém. Máte tedy všechny informace jednoduše dohledatelné přímo u každého Vašeho zákazníka. Vše přehledně, komplexně a jednoduše.

A navíc vše se přizpůsobí i Vašim specifickým požadavkům. Jednoduše v NoCode AutoERP.

14. PIM

Pracujete-li s velkým množstvím dat, bude pro Vás ideálním společníkem správa produktových dat.
Vložená data, ať už nahraná nebo zadaná ručně, automaticky zpracuje, dle nastavených pravidel. Zpracovaná data pak rozesílá nejen do Vašich kanálů – e-shop, srovnávače zboží, tabulky…

15. Docházkový systém

Je důležitý pro plnění legislativních povinností, ale také pro Váš vlastní přehled o pracovní době zaměstnanců. Využijte systém, který nabízí řadu užitečných funkcí, jako je možnost měsíčních a týmových reportů a možnost odevzdávání výsledků personálnímu oddělení. Lze také zaznamenat příchod spuštěním CRM.

16. VMS

Snižte riziko narušení dodavatelského řetězce.


Systém řízení dodavatelů Vám poskytne efektivní řízení vztahů s dodavateli, včetně komunikace, plánování a řízení dodávek, fakturace, správu rizik, sledování kvality dodávek a platebních termínů.

Skladový a výrobní systém

Plánování podnikových zdrojů je základem pro dobře fungující výrobu a sklady. S našimi moduly, které jsou součástí ERP můžete pohodlně spravovat obojí.

Skladový systém umožňuje mít přehled o skladech a jejich pohybu. Kombinací s fakturačním systémem tak máte kompletní nástroj pro správu naskladňování a vyskladňování. 

Výrobní systém zlepší komunikaci mezi pracovníky výroby a pracovníky zpracování zakázek (obchodníky, manažery, skladníky). Tím budete pracovat s daty přesněji a účinněji než kdykoliv předtím. Umožní vám to pružně reagovat na požadavky zákazníků a zvýšit efektivitu výroby.

Případové studie

Ceník ERP programu

Ceny se liší podle velikosti vaší společnosti i podle toho, zda zvolíte hosting v cloudu s měsíčními poplatky, nebo jednorázovou implementaci na vašich vlastních serverech. Vždy máte také možnost nezávazného odzkoušení demoverze programu.

Jste střední, velká firma, korporace nebo veřejný sektor?

Cena za Low-Code AutoERP je vždy řešena individuálně.

Jaké moduly můžete využít?

Cena se skládá z jednorázového poplatku za implementaci a úpravu systému na míru. Dále pak z pravidelného měsíčního poplatku za správu, cloud, aktualizace, zabezpečení a zálohování celého systému a všech jeho modulů.

V průběhu užívání nevyžadujeme žádné další licenční poplatky ani poplatky za počet uživatelů.

Máte zájem o prezentaci systému nebo demo zdarma? Prosím kontaktujte nás

Kontaktujte nás ohledně ERP

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.