Jak řídit firmu v roce 2020 pomocí IT nástrojů

Potenciální zákazník vyplňuje email a telefon do formuláře na webu. Vedení firmy ihned o takovém krokou ví, protože má na svém dashboardu v CRM / ERP seznam Potenciálů anglicky Leadů. Odchází notifikace na příslušného člena týmu, který se rovnou začíná o potenciální kontakt starat.

Veškerá emailová komunikace se řadí pod potenciální kontakt. Kontakt je konvertován na obchodní případ, organizaci či osobu.

Člen týmu si volá s potenciálním zákazníkem a toto volání je automaticky zaznamenáno pod kontakt v CRM. Veškeré emaily, schůzky, volání, dokumenty, kontakty a jakékoli další entity jsou řazeny ke konkrétnímu kontaktu / organizaci automaticky.

Volání mouhou být přepisována do textu pro snadnější orientaci.

Potenciálnímu zákazníkovi je zasílána nabídka ze šablony šetřící čas a eliminující lidské chyby. Stejně tak se již objednávalo u dodavatelů zboží, které chybí na skladech či výrobnách. O všem jsou záznamy, vše je v přehledných tabulkách a grafech prezentováno majiteli či managerům týmů.

Operativa se řeší přes přehledných chat, který je totožný se Slackem. Chat má svou aplikaci v mobilním telefonu a celý software jde pohodlně ovládat přes prohlížeč.

Z příchozích emailů se na jeden klik tvoří úkol pro zaměstnance, po dodávce zboží na sklad se toto automaticky propisuje do eshopu.

Pouze tvrdá data znamenají možnost předpovídat, vědět a orientovat se ve vlastní firmě. Jsou někteří přetížení a jiní úkoly odkládají? Toto je velmi jednoduché zjistit. Stejně jako mít přehled o firemních sdílených emailových schránkách.

Workflow a business process management. Maximální automatizace každé opakované rutiny. Toto je firemní rok 2020.

Repetitivní práce patří strojům. Lidé jsou kreativní a je potřeba je pouze směrovat a řídit.

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.