Korporátní web na míru​

Na systému WordPress můžete mít dokonalý korporátní web s vizí jednoduchého rozvoje. Velkou výhodou je, že můžete každou sekci na webu dát administrovat oddělení, které za ni bude zodpovídat.

 

Rozsáhlá řešení, která běží na systému WordPress: TOP 100 web = wordpress.comTechCrunch – techcrunch.com, Microsoft News – news.microsoft.com, BBC America – bbcamerica.com a mnoho dalších. 

 

home hero web
ecg electro logo
kunin-1.png
8 pgp logo white 1024x460 1
pclogo.png
CZU_logo.jpg
00062512l.jpg
download 2021 06 04T144648.520

Korporátní web má vysoké požadavky na stabilitu, rychlost a bezpečnost. Tyto základní 3 parametry samozřejmě WordPress splňuje. Weby, které běží na systému WordPress: Bílý DůmNews MicrosoftTechcrunch.

Díky nejoblíbenějšímu systému na světě (WP využívá 43% světového trhu) je WordPress vyladěným systémem pro velké weby či e-shopy. E-shopové řešení Woocommerce využívá přes 30% světových e-shopů. V TOP 1 mil. Je 22% na systému WordPress Woocommerce.

S každým systémem se to musí umět na odborné úrovni. A společnost WPDistro je zárukou nejen kvality, ale také precizně odvedené práce, která je kompletně předatelná.

Tvorba korporátního webu sebou nese nejen grafiku na míru a dodržování korporátní identity, ale samozřejmě také preciznost!

Obsah korporátního webu:

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.