Neplaťte zbytečně u software za licence či za uživatele. Máme ekonomické řešení!

Sedím v kanceláři a čtu o probíhající krizi a začínám opravdu přemýšlet proč tolik firem platí stále leckdy i 10 tis. měsíčně a více  za licence na software.

Pro někoho je 10 tis. málo a pro někoho hodně. A představte si, že existují firmy, kde platí i mnohonásobně více za tyto licence. U státních podmiků vůbec nemluvím. Tam to platíme my všichni a stále to tam je. Zrovna nedávno mi přišel takový mail a tak Vám ho sem v ráda dám, abyste viděli, že nejsem sama, kdo to vidí. Je nás více. Jenom to tady moc lidí nechce slyšet. Že by existovalo lepší, efektivnější a ekonomičtější řešení.

 

Screenshot 88 1

Ano, je to Open Source, ale je tak málo firem, které se v tom vyznají, že dost dobře vždy natrefíte na někoho, kdo řekne některou z těchto vět. Které samozřejmě my na obchodu slýcháváme téměř každý den. Poznáváte nějakou z těchto vět?

  • V Open Source neexistuje takový software, jako Vy potřebujete
  • Nic není zdarma, tady taky platíš, ale prostě za provoz systému a tak je to o něco méně. (p.a. – není to o něco méně, může to leckdy být o mnohonásobně méně)
  • Open Source je nebezpečný. (p.a. na tyto lidi dejte opravdu bacha, ti toho z IT moc neznají)
  • atd atd.

Těch argumentů zastánců placených SW je opravdu hodně. Znám je téměř všechny, protože za námi někteří ti klienti pak jdou a na to všechno se pak ptají.

 

Apertia Tech – děláme IT audity ve společnostech a ukazujeme, které software je možné nahradit Open Source řešením. Tím společnostem nejen v dlouhodobém časovém horizontu vznikne úspora nákladů na software.

Pojďte si s námi popovídat. David Strejc a jeho tým mají velké zkušenosti nejen z korporací, ale hlavně je velkým odborníkem na Open Source systémy.

Vyzkoušejte tento systém i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.