Originalita v CRM

Ve vztahu k zákazníkům, a zejména v přístupech k zákazníkům a způsobech jejich oslovování se většina podnikatelů snaží být co nejoriginálnější. Tudíž i procesy, které lze podpořit a automatizovat softwarem, řeší každý subjekt poměrně individuálním způsobem.

Náš CRM software stavíme tak, aby v základu obsáhl co nejširší škálu procesů a zároveň byl co nejsnadněji přizpůsobitelný právě těm originálním požadavkům do nejmenších detailů . Za velkou výhodu považujeme, že většinu požadavků lze přizpůsobit v administraci systému, tedy přes uživatelské prostředí.

Přizpůsobit lze systém ve funkční oblasti, tj. nejčastěji v automatizaci řízení procesů. K tomu využíváme například nástrojů Workflows a Business process management.

logo 54

CRM umožňuje „vymazlit“ si i výstupy ze systému. Například dokumenty jako Nabídky a Faktury v PDF, nebo marketingkové kampaně, reporty, statistiky apod. Obsah i design PDF dokumentů lze vytvořit buď čístě zápisem v html kódu nebo prostřednictvím WISYWYG editoru TinyMCE.

logo 57

Pro jednoho našeho zákazníka jsme nedávno řešili také požadavek, aby v rámci jedné Nabídky mohl zadat několik variant nabídky, např. Varianta 1 bude složena z těchto položek a cen, Varianta 2 z jiných položek, a zákazník si v rámci jedné nabídky může vybrat variantu řešení. Dopředu není jasné, kolik variant v nabídce bude.

Znamenalo to upravit jak formulář tvorby Nabídky, aby bylo možné zadat každou variantu zvlášť jako seznam zahrnutých produktů, jejich množství a cenu. Znamenalo to obohatit funkcionalitu tvorby PDF souboru o tzv. předdefinované zástupné „helpery“, které umožňují dynamicky vkládat data ze CRM.

Tento zákazník měl navíc požadavek na specifické zobrazování různých Záhlaví a Zápatí v jedné nabídce v PDF.

logo 56

Vyzkoušejte tento systém i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.