Alternativa nejen k Salesforce => automatizujte, snižte náklady a zvyšte efektivitu.

CRM systém nejen pro velké obchodní týmy – alternativa k Salesforce, Raynet, Monday a dalším

Oslovují nás čím dál tím více firmy, které mají 20 a více obchodníků. Některé jich dokonce mají i stovky. Spousta takových firem platí za CRM systém a nebo dokonce za další systémy ve společnosti za licence i ve STATISÍCÍCH měsíčně.

Někteří mají v tuto chvíli Salesforce, Monday nebo český Raynet. Nikdo neříká, že se jedná o špatně systémy, ale proč za ně platit měsíčně takové částky, když můžete mít systém s neomezeným množstvím uživatelů a hlavně komplexní. Né jenom CRM, ale i celé ERP.-

Ti menší platí třeba kolem 10 tis. a stejně se systémem nejsou naprosto spokojeni, protože není na míru jejich potřebám. Takový CRM systém nebo i projektové řízení či fakturační systém se pak stává velmi nákladnou záležitostí ve společnosti.

Pojďte si spočítat všechny licence, které máte za VŠECHNY systémy ve Vaší společnosti. A klidně mi to napište. Teď tady mám klienta, který platí měsíčně kolem 350 tis. Kč jenom na licencích.

Samozřejmě jsou i menší společnosti a tam se to pohybuje třeba i v menších desítkách.

 

Opravdu to platit musíte? => NE, NEMUSÍTE

 

A můžeme mít celý CRM systém propojený i s našimi zakázkami, dokumenty, fakturačním systémem a i skladovým systémem, př. výrobním => ANO, MŮŽETE

 

A můžeme si to udělat na míru, jak chceme a jak potřebujeme? => ANO, MŮŽETE

 

A KDE TAKOVÝ SYSTÉM NAJDU? TADY

Pojďte si s námi domluvit schůzku a zjistit, co to je mít systém, který je pod Open Source licencí a využívá jej v základu již 60 tis. firem po světě a my jej rozšiřujeme v ERP systém.

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.