Ganttův diagram

CRM systém si žádá stále vylepšování. A tak jsme jej posunuli a v tuto chvíli v něm je i Ganttův diagram.

A jelikož náš CRM systém je velmi modulární a vše si v něm můžete naklikat sami, tak i tento diagram je kompletně přizpůsoben AutoCRM.

Jsem moc ráda, že jsme vyslyšeli žádosti našich klientů a CRM systém rozšířili. Co nás dále bude čekat za rozšíření najdete níže.

 

Screenshot 2022 03 20T102011.759

Ganttův diagram se využívá při řízení projektů pro grafické znázornění naplánování posloupnosti činností v čase.

 

Detailně můžete plánovat

Při tvorbě projektových plánů je velmi důležité si určit čas. Pokud nelze dodržovat čas, tak manageři pak přicházejí o peníze. Zároveň je dobré, že díky grafu sledujete každý jednotlivý detail projektu, (úkoly, jejich názvy, pracovníci, kteří pracují na daných úkolech a projektu, délka celého projektu apod.

 

Personalizování, umísťování a časování? S Ganttovým diagramem víte, co se kdy, kde a kdo dělá.

Na jedné straně máte úkoly, které musí udělat a na druhé straně všechno ostatní, co se k úkolům váže. Zaměstnanci a nebo časová data.

Projektoví manažeři díky vizuálnímu zobrazení mají lepší pohled na každý jednotlivý úkol a aktivitu skrze různé projekty. Díky časové ose všichni vědí co mají dělat, kolik času na to mají a případně mohou i říci, že na daný úkol potřebují více času.

Na jedné straně máte úkoly, které musí udělat a na druhé straně všechno ostatní, co se k úkolům váže. Zaměstnanci a nebo časová data.

 

Tato novinka je ještě hodně čerstvá a proto v náhledu vidíte vše v anglickém jazyce. Do týdne plánujeme mít hotový i překlad systému do češtiny.

V tuto chvíli nás bude čekat ještě rozšíření systému AutoCRM o vytížení zdrojů (jakýchkoli – stroje, lidi, místnosti apod.) a dále budeme rozšiřovat o výrobu.

 

…………………..

AutoCRM je modeler, který si každý člověk může modelovat po svém a nepotřebujete k tomu programátora. Můžete si vytvářet vlastní enetity v entitách vlastní políčka. Samozřejmostí je vytváření automatizace či workflow.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.