Modul banky v CRM | ERP

Na začátku roku 2023 jsme se vrhli do práce a máme pro Vás další vylepšení AutoCRM|ERP a to modul pro banky!

Modul Vám umožní výpis z banky pomocí API. Aktuálně máme zpracovaný výpis z Fio, Creditas a ČSOB a pracujeme na dalších. V případě Vašeho zájmu o bankovní modul samozřejmě zapracujeme na Vámi používané bance 🙂 Následné propojení s AutoCRM je velmi jednoduché, stačí při vytváření nového účtu zadat API token z banky a všechny důležité údaje o účtu a máte hotovo.

 

banky v CRM

 

Bankovní účet, ale i každý pohyb na účtu je samostatnou entitou a díky tomu disponuje nepřeberným množstvím možností od nastavení vzhledu, přes přístupová práva až po propojování s dalšími entitami. Těmi mohou být zákazníci, projekty, faktury či jiné formy dokladů, které v CRM používáte.

 

Hned jak vám zákazník zaplatí, propíše se platba do AutoCRM bez potřeby ruční kontroly v bankovnictví. Na přijatou platbu napárujete vydané faktury a automaticky odešlete poděkování, případně můžete nastavit upomínku pokud platba nepřijde do určitého času. Propojením plateb z e-shopu, přesunete velkou část správy e-shopu do systému CRM, včetně emailových faktur a komunikace se zákazníkem se Vám velmi zjednoduší.

 

Na výpis z bankovních účtů se můžete těšit nejen v rámci CRM na míru, ale je také součástí fakturačního systému.

 

Vyzkoušejte tento systém i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.