Opakované úkoly v CRM

Pro našeho klienta jsme nedávno obohatili CRM o funkcionalitu zadávání Úkolů o tzv. Opakované úkoly. Jsou to vlastně činnosti, které provádíme pravidelně v určitém intervalu. Například pravidelné kontroly, pravidelné odesílání marketingových materiálů, apod.

OU1

Vytvořením tzv. Opakovaného úkolu odpadá nutnost vytvářet pokaždé nový úkol, v podstatě stále se stejným zadáním, jen s jiným datem realizace. Navíc všechny vytvořené opakování úkolu se automaticky zobrazují samostatně v kalendáři uživatele.

OU3

Každé opakování je v podstatě v systému samostatný úkol s datem příslušného dne. Můžeme tak evidovat ke každému opakování (příslušnému datumu) detaily, které se týkaly přímo tohoto konkrétního opakování.

OU2

Máte zájem o představení CRM systému? Neváhejte nás kontaktovat na info@autocrm.cz 

AutoCRM je systém, který využívá více jak 50 tis. firem po světě. Je pod Open Source licencí a tedy platíte pouze za implementaci systému to společnosti. Systém uspokojí i náročné klienty o více jak 200 zaměstnancích či větší společnosti, kde každý tým má specifický systém. V systému  najdete: Kanban Board, projektové řízení, CRM a vztahy se zákazníky, newsletter, sofistikované nabídky, fakturační systém,  přehledný kalendář s úkoly, schůzkami i voláním, provázané produkty, dokumenty, znalostní báze a spoustu dalších. Jedná se o modulární systém a tedy jednoduše jej lze upravit dle přání zákazníka.

Vyzkoušejte tento systém i pro vaše podnikání.

Sami se po uplynutí zkušební lhůty rozhodnete, zda přechod na jeho plnou verzi stojí za to.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.