Znalostní báze v CRM

Nedělejte kompromisy, chtějte to nejlepší. VŠE V JEDNOM!

Tento CRM systém by při vašem podnikání neměl zůstat stranou. 

Datový modeler, který roste s Vaší společností.

autocrm
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo SVS 300x146 1
dobrst
Klahoss logo
natural protein logo
Screenshot 2023 02 05T182418.112
vfd
pv service2 1
empl logo e1550234112216 1
dum bylinek klasik 1

Znalostní báze

Pojem znalostní báze, známý také jako báze znalostí (anglicky Knowledge base), je klíčovou součástí expertních systémů zaměřených na uchovávání, zachycování a využívání znalostí. Zahrnuje široké spektrum aspektů, včetně technických řešení pro správu a využití znalostí, fungování expertních systémů, získávání znalostí od odborníků a firemních procesů spojených s řízením znalostí. Tato báze představuje centralizované úložiště informací, které může sloužit jako veřejná knihovna, databáze specifických informací pro určitou aplikaci nebo online zdroj pro šíření informací prostřednictvím internetu. Znalostní báze se využívá k optimalizaci sběru, organizace a vyhledávání informací jak pro organizace, tak i pro veřejnost.

Funkce znalostní báze v AutoCRM

attachment

Podpora příloh

Každý článek ve znalostní bázi může obsahovat přílohy ve Vámi povolených formátech. Můžete tak přidávat textové dokumenty, pdf i nákresy či fotografie.

Kategorizace

Vytvořte přehledný seznam kategorií do kterých se jednotlivé články vkládaní. Zpřehledníte tak celou znalostní bázi a zrychlíte práci i nováčkům.

cog-double-1

Propojení se systémem

Potřebujete znalostní bázi ke konkrétnímu klientovi nebo jeho oboru? Pokud jej máte zaveden v systému, lze jakoukoli entitu napojit na bázi a mít tak rychlý přístup k potřebným datům.

single-neutral-actions-process

Přístupová práva

Role a přístupová práva jsou součástí celého systému AutoCRM, můžete je tedy využít i v entitě pro znalostní bázi. A zajistit tak každému zaměstnanci přehledný přístup pouze k potřebným datům.

Systém se stává vaším majetkem

A to i s příslušnými kódy. Jelikož jde o open source ERPřešení, můžete si platformu libovolně přizpůsobit vašim konkrétním potřebám. A nemusíte mít strach o svá data.

Jak náš CRM systém hodnotí uživatelé

Snižte náklady na získání a konverzi zákazníků. Zefektivněte vnitřní i vnější komunikaci ve vašem podniku.

Plánujte a spravujte své úkoly, schůzky a záležitosti s přesností švýcarských hodinek.

Náš systém nabízí mnoho dalších funkcí

Nezapomeňte! Uvedený přehled funkcí není zdaleka vyčerpávající. Tento český CRM software lze v rámci jeho implementace doplnit o libovolné další funkce podle potřeby.

01. Automatizace prodejůKonverze kontaktů na leady a příležitosti s prognózami vývoje. Management B2B vztahů. Přehledné vedení veškerých kontaktů. To vše vám umožní vést vaše prodeje efektivněji než kdykoliv předtím.
02. KalendářeVlastní kalendář této platformy lze hladce synchronizovat s Google i Outlook kalendářem. Sdílejte své kalendáře s týmovými kolegy i obchodními partnery. Rozesílejte automatizované pozvánky a upomínky. Plánujte své úkoly, schůzky i telefonáty s dokonalou přesností.
03. Projektové řízení

Vše, co je dnes k účinnému projektovému řízení třeba, tato ERPplatforma má. Kanban board, Ganttův diagram a další funkce, které vám usnadní přípravu, monitoring i vyhodnocování vašich projektů.

04. E-maily

Propracovaný e-mailing je pilířem zákaznických vztahů. U AutoERP nechybí nic, co je k účinnému vedení vašich e-mailových korespondencí a kampaní třeba.

05. Klientská podporaReagujte pružně na zákaznické dotazy a připomínky skrze zákaznický portál, který je v programu zabudován.
06. Chatování

AutoERP je propojen s chatovacím nástrojem Mattermost, který spolu s dalšími přidruženými funkcemi zajistí vašemu podniku bezproblémovou interní i externí komunikaci.

07. Nahrávání hovorů

Automatické vytáčení, nahrávání a přepis hovorů a jejich správa za využití umělé inteligence. Vše přehledně uspořádané dle požadavků. S AutoERP budete mít veškerou vaši telefonickou komunikaci pod palcem.

08. Správa zásobObjednávky, faktury, cenové nabídky i produktové zásoby. To vše můžete prostřednictvím tohoto programu snadno řídit.
09. VMS

Snižte riziko narušení dodavatelského řetězce.

Systém řízení dodavatelů Vám poskytne efektivní řízení vztahů s dodavateli, včetně komunikace, plánování a řízení dodávek, fakturace, správu rizik, sledování kvality dodávek a platebních termínů.

10. Skladový systém

ERP obsahuje skladový systém, díky kterému máte přehled o Vašich skladech a jejich pohybu. V kombinaci s fakturačním systémem pak máte kompletní naskladňování a vykladňování.

Skladový systém, který pokryje všechny Vaše potřeby.

08. Výrobní systém

Zefektivněte komunikaci mezi pracovníky výroby a pracovníky procesu zakázky (obchodníci, manažeři, skladníci).
A pracujte s vašimi daty přesněji a účinněji než kdykoliv předtím.

09. ERP marketing

Plánování marketingových kampaní, stanovování cílů, Web-to-Lead, hromadný e-mailový marketing nebo integrace nástroje MailChimp. Váš marketingový tým získá v marketingové automatizaci programu AutoERP velkou posilu.

A tím ještě není výčet zdaleka u konce.

Podívejte se na detailnější seznam funkcí, které může náš ERP systém nabídnout.

Případové studie

Ceník CRM programu

Ceny se liší podle velikosti vaší společnosti i podle toho, zda zvolíte hosting v cloudu s měsíčními poplatky, nebo jednorázovou implementaci na vašich vlastních serverech. Vždy máte také možnost nezávazného odzkoušení demoverze programu.

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.