damska liga ntb

Web na míru

Web samotný i propojený s AutoERP a CRM

huntastic mobil
ecg electro logo 1
00062512l pmq3so1aaebipbtc0vydae14siqemsvlu23srlzon8
etabaklogo 768x171 1
Screenshot 2021 05 15T210433.151
Acomware Logo Claim RGB
CZU logo 1
download 2021 06 04T144648.520 1
download 2021 06 04T120248.079
PremierClinicLogo
Jsme odborníci na tvorbu webových stránek v prostředí WordPressu

Hledáte profesionální webové stránky? Existuje široká škála možností, jak takové stránky vytvořit. Nicméně, existuje mnoho důvodů, proč preferovat využití redakčního systému WordPress. Webové stránky by měly být atraktivní, uživatelsky přívětivé, snadno navigovatelné a zároveň snadno spravovatelné. Zaměřujeme se na práci s WordPressem, protože nabízí široké možnosti přizpůsobení a nejkomplexnější řešení, které je v mnoha ohledech bezkonkurenční.

SEO

Webové stránky budou vytvořeny s plnou ohleduplností k vyhledávačům a budou mít všechny potřebné prvky pro dosažení vysokých pozic ve výsledcích vyhledávání. Zajistíme, že struktura webu bude správná, design bude responzivní a stránky se budou rychle načítat. Důkladně se postaráme o vyplnění meta informací, implementaci SSL certifikátu, poskytnutí kvalitního textového obsahu a povolení indexování webu. Všechny tyto prvky jsou nezbytné pro optimalizaci webu pro vyhledávače.

UX a UI

Web bude navržen tak, aby naplňoval potřeby uživatelů a byl plně zaměřen na jejich cíle. Vzhledem i funkcemi bude odpovídat těmto cílům. Bude mít maximální přehlednost, aby každý snadno našel to, co hledá, a nebude zmaten zbytečnými informacemi nebo nepřehledným uspořádáním. Díky tomu, že design bude úzce spjatý s funkcionalitou webu, dosáhnete optimálního řešení a uživatelé se na Váš web budou rádi vracet.

Vzhled

Pokud má být web úspěšný, není možné vybrat jeho vzhled jen tak nahodile. Vzhled webových stránek by měl být profesionální a jejich tvorba je skutečným uměním. Je Vám známo, že každá barva vyvolává určité emoce? Chcete, aby Vaši klienti pocítili důvěru, sílu, vzrušení nebo třeba nostalgii? Naši grafici a designéři velmi dobře ví, jak barvy kombinovat a jaký zvolit design, aby dokázal upoutat pozornost a skvěle se hodil pro záměr daného webu. Vytvoříme pro Vás originální návrhy a společně s vámi je doladíme do konečné podoby.

Funkce

Sociální sítě, registrace, online chat, odběr novinek, e-commerce, propojení s platebními bránami, zákaznický chat, hodnocení, webová kalkulačka a mnoho dalšího. Bez ohledu na to, jaké funkce si přejete na svém webu mít, naši programátoři Vám je zajistí.

S WPDistro jsme se pustili do nelehkého úkolu spustit multijazyčný katalog , který bude zároveň připraven, stát se ve vybraných zemích e-shopem. Společnými silami, jasnou vizí, a především díky Davidovo odborným znalostem, jsme vytvořili sofistikované řešení.

Martin Senfeld portret

Martin Šenfeld
ECG Electro

Chtěl jsem systém, který se dá pravidelně aktualizovat a proto mi vydrží. Navíc grafika se dá jednoduše měnit zepředu stránek. Co více si vlastně přát od e-shopu? Nemluvě o tom, že těch marketingových funkcí je tam fakt mnoho pro zvýšení obratu. Jsem rád, že spolupracuji s Apertia, resp. WPDistro.cz

foto 1

Jaroslav Kozlík
Majitel Ksporting.cz

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.