Kompletní přehled zákazníků, dodavatelů a partnerů

Propracovaný ERP|CRM systém do posledního detailu Vám umožní mít na jednom místě všechny informace včetně e-mailové komunikace.

Budete mít kompletní přehled nad svými zákazníky, dodavateli či partnery. Vše na jednom místě. 

autocrm project mobile
report

Co všechno obsahuje tento přehled zákazníků, dodavatelů a partnerů:

potenciál

organizace

kontakt

nabídky

poptávky

kalendář

call centrum

schůzky

příležitosti

možnost vytvořit jednoduše nové entity

chat

automatizace kdekoli v systému

workflows

sklady

projektové řízení

Vyzkoušejte si, co náš program v praxi umí. Uvidíte, jak jej můžete využít ke snazší, přehlednější a účinnější práci s vašimi zákazníky, dodavateli či partnery.

Výhody tohoto českého ERP|CRM

Pasuje na míru Vaší společnosti

Díky pestré škále funkcí i dodatečných pluginů najde tento systém využití prakticky v každém typu podnikání, které bere zákaznické a obchodní vztahy vážně.

Zjednodušuje vaši práci

Přehledný sběr a kategorizace dat a automatizace úkonů, které automatizovat jdou. Maximální zjednodušení procesů vám umožní napřít svůj čas a energii k dalším důležitým úkolům.

Upevňuje vaše vztahy s klienty a obchodními partnery

Veškerá relevantní data o konkrétním člověku či firmě máte díky tomuto programu na dlani jako pomyslný tahák. Díky tomu můžete svou komunikaci personalizovat, posílit vztah se stávajícím zákazníkem, nebo proměnit váhavce v klienty.

Umožní přehlednou segmentaci kontaktů

Vyznat se v často stovkách kontaktů je leckdy problém – ale ne tehdy, když máte po ruce náš firemní systém. Třídění zákazníků podle individuálních kritérií (věk, lokace, prodejní trychtýř atd.) vám umožní oslovit konkrétní osobu z dané skupiny nebo vést efektivní komunikaci s určitou skupinou jako celkem.

Systematické reporty

Podle zadaného klíče vám může systém automaticky generovat pravidelné reporty. Výdělky, konverze, návštěvnost, výkony a docházku zaměstnanců a mnoho dalšího sleduje program za vás.

Jednoduše jej propojíte s dalšími systémy a službami

S pomocí API lze tento český CRM software snadno propojit s řadou dalších užitečných služeb, jako jsou Google kalendář, Leady nebo chatovací nástroj Mattermost.

Systém se stává vaším majetkem

A to i s příslušnými kódy. Jelikož jde o open source CRM řešení, můžete si platformu libovolně přizpůsobit vašim konkrétním potřebám.

Přes 60 000 firem na světě využívá systém pro řízení projektů, dokumentů a vztahů se zákazníky, dodavateli a odběrateli na němž je náš program založen. Něco tedy musí dělat dobře… Co je to něco, to si můžete sami vyzkoušet hned teď!

Jaké funkce náš ERP|CRM s kompletním přehledem zákazníků, dodavatelů a partnerů nabízí?

Nezapomeňte! Uvedený přehled funkcí není zdaleka vyčerpávající. Tento český CRM software lze v rámci jeho implementace doplnit o libovolné další funkce podle potřeby.
01. Automatizace prodejůKonverze kontaktů na leady a příležitosti s prognózami vývoje. Management B2B vztahů. Přehledné vedení veškerých kontaktů. To vše vám umožní vést vaše prodeje efektivněji než kdykoliv předtím.
02. KalendářeVlastní kalendář této platformy lze hladce synchronizovat s Google i Outlook kalendářem. Sdílejte své kalendáře s týmovými kolegy i obchodními partnery. Rozesílejte automatizované pozvánky a upomínky. Plánujte své úkoly, schůzky i telefonáty s dokonalou přesností.
03. Projektové řízeníVše, co je dnes k účinnému projektovému řízení třeba, tato CRM platforma má. Kanban board, Ganttův diagram a další funkce, které vám usnadní přípravu, monitoring i vyhodnocování vašich projektů.
04. E-mailyPropracovaný e-mailing je pilířem zákaznických vztahů. U AutoCRM nechybí nic, co je k účinnému vedení vašich e-mailových korespondencí a kampaní třeba.
05. Klientská podporaReagujte pružně na zákaznické dotazy a připomínky skrze zákaznický portál, který je v programu zabudován.
06. ChatováníAutoCRM je propojen s chatovacím nástrojem Mattermost, který spolu s dalšími přidruženými funkcemi zajistí vašemu podniku bezproblémovou interní i externí komunikaci.
07. Správa hovorůAutomatické vytáčení, záznam a přepis hovorů a jejich správa za využití umělé inteligence. S AutoCRM budete mít veškerou vaši telefonickou komunikaci pod palcem.
08. Správa zásobObjednávky, faktury, cenové nabídky i produktové zásoby. To vše můžete prostřednictvím tohoto programu snadno řídit.
09. CRM marketingPlánování marketingových kampaní, stanovování cílů, Web-to-Lead, hromadný e-mailový marketing nebo integrace nástroje MailChimp. Váš marketingový tým získá v marketingové automatizaci programu AutoCRM velkou posilu.

A tím ještě není výčet zdaleka u konce.

Podívejte se na detailnější seznam funkcí, které může náš CRM systém nabídnout.

Kolik tento software na projektový management stojí

Cena pořízení programu se liší dle velikosti vaší firmy, jíž odpovídá také rozsah funkcí. Volit můžete mezi jednorázovým pořízením programu na vlastní servery a mezi cloudovým řešením s měsíčními platbami.

Cena za LowCode AutoERP|CRM je vždy řešena individuálně.

Jaké moduly můžete využít?

Cena se skládá z jednorázového poplatku za implementaci a úpravu systému na míru. Dále pak z pravidelného měsíčního poplatku za správu, cloud, aktualizace, zabezpečení a zálohování celého systému a všech jeho modulů.

V průběhu užívání nevyžadujeme žádné další licenční poplatky ani poplatky za počet uživatelů.

Máte zájem o prezentaci systému nebo demo zdarma? Prosím kontaktujte nás

Jak náš Customer Relationship Management systém hodnotí uživatelé

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.