Řízení vztahů se zákazníky můžete mít odteď pod palcem

A nejen řízení vztahů se zákazníky . Spolu s ním ještě váš firemní marketing, plánování projektů a celou řadu dalších činností souvisejících s managementem vaší firmy. Stačí si pořídit systém AutoCRM a váš byznys poběží jako dobře namazaný stroj.

CRM k řízení vztahů se zákazníky – jak vám usnadní život

Jak jen si budete přát

Systém je tzv. modeler a mohou jej upravovat i lidé, kteří neumí programovat. Velmi jednoduše lze přidat entitu či políčko v entitě. V momentě pořízení je systém váš i se všemi kódy.

Automatizace a zjednodušení

Všechny opakující se úkony v řízení vaší firmy a v řízení vztahů s klienty i partnery jde automatizovat. Řadu dalších procesů lze zjednodušit. Tento systém vám dá do rukou nástroje, s nimiž to provedete.

Jednoduchý sběr a kategorizace dat

Veškerá data včetně těch zdánlivě triviálních máte s naším systémem okamžitě po ruce. Toho můžete využít k personalizaci vaší komunikace namísto rozesílání hromadných povšechných zpráv. I hromadné zprávy ale můžete posílat efektivněji, a to díky snadnému třídění vašich kontaktů do skupin podle vámi určených kritérií.

Vše pro vaše call centrum

Automatizované vytáčení a záznamy hovorů, jejich přepis do psané podoby, využití umělé inteligence a mnoho dalších funkcí učiní vedení vaší telefonické komunikace snazším.

Přehledný reporting

Stačí říci, co má systém sledovat, a ve stanovených intervalech vám budou generovány příslušné reporty. Zadání parametrů je otázkou chvilky a dále se nemusíte o nic starat.

Propojení s jinými systémy

Díky API lze systém snadno propojit s dalšími nástroji. Kalendáře Google, Outlook, Leady, Mattermost a další lze s AutoCRM bez problému integrovat.

Komu je tato aplikace k řízení vztahů se zákazníky určena?

V podstatě neexistuje obor, kde by se náš CRM systém nemohl uplatnit.

Kdekoliv jde o navázání, udržení a řízení vztahů s klientem, kdekoliv jde o to, posunout váhající zákazníky dále v prodejním “trychtýři”, kdekoliv jde o efektivní plánování vašich projektů, řízení vztahů s partnery a dodavateli, řízení komunikace ve firmě a lepší sladění vašich týmů, kdekoliv je potřeba účinného nástroje pro podporu vaší marketingové kampaně – tam je potřeba i AutoCRM.

Náš systém řízení vztahů se zákazníky využívají mimo jiné:

espo
open source

Více než 50 000 firem z celého světa a z naprosto odlišných oborů v současné době využívá CRM systém, na němž je postaven i český program Customer Relationship Managment AutoCRM. O rozmanitosti jeho uplatnění nemůže být pochyb. Stejně jako o tom, že může usnadnit i chod vaší firmy.

Jak náš Customer Relationship Management systém hodnotí uživatelé

Vše, co potřebujete pro řízení vztahů se zákazníky – systém pro menší i větší firmy

Pořízení našeho systému pro vztahový marketing a CRM je možné v cloudové verzi za měsíční poplatky, případně jednorázovým nákupem pro hosting na vašich vlastních serverech. Různé funkcionality pro řízení vztahů se zákazníky online i offline odpovídají obvyklým potřebám malých, středních i velkých firem.

Menší náklady na konverzi zákazníků, snadnější řízení projektů a vylepšení firemní komunikace. To vše vám tento český Customer Relationship Management software přináší. Posuňte s ním svůj podnik o krok dál.

Kontakty

Fakturační údaje:

Apertia Tech s.r.o.

Šlikova 549/4

Praha 6 – Břevnov

PSČ 16900

IČO: 27117758 DIČ: CZ27117758

C 97580 vedená u Městského soudu v Praze

Sídlo společnosti:

Apertia Tech s.r.o.

Matěje Koštíře 269

25088 Čelákovice

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.