CRM pro pojišťovny

Budování pevných vztahů se zákazníky a pečlivá práce s jejich daty se díky našemu CRM pro pojišťovny stanou rázem o něco snadnější.

Využívejte údaje o svých klientech efektivněji. Předvídejte a vycházejte vstříc jejich potřebám. Personalizujte svou komunikaci s nimi.  

iPhone2
laptop 1

Znáte své klienty dobře? S CRM pro pojišťovny určitě ano

Základem úspěchu v pojišťovnictví – a nejen v něm – je získání zákaznické důvěry. Zákazník by pro vás neměl být jen další anonymní položkou v databázi klientů. A vaše společnost by pro něj neměla být pouhým poskytovatelem služby a jménem na smlouvě, kterou při nejbližší příležitosti vymění za jinou. 

Náš CRM systém vám pomůže takové situaci předejít. Poznejte své klienty lépe a nabídněte jim odpovídající služby díky funkcím, jako jsou…

Centrální databáze

Mít veškerá data a informace o Vašich klientech snadno přístupná na jednom místě ušetří skutečně hodně námahy. Každý z vašich zákazníků má v databázi svůj profil, kde se můžete nejen seznámit s jeho osobními údaji, ale zároveň je můžete měnit či doplňovat. Rodinné vztahy, zájmy, historie smluv a komunikace, bonita a mnoho dalšího - to vše vám umožní v pravém slova smyslu poskytovat služby na míru .

Přehledná klasifikace zákazníků

Rozdělte své klienty do různých skupin a segmentů podle vámi určených kritérií zákazníků.

Automatizovaná oznámení a nabídky

Před vypršením platnosti dané smlouvy může systém automaticky klientům rozeslat příslušné oznámení, případně rovnou nabídnout nový produkt. Udržte si dosavadní zákazníky a nenechte si ujít žádnou novou obchodní příležitost.

Analytika

AutoCRM je vhodný nejen pro shromažďování dat, ale díky pokročilým analytickým funkcím vám pomůže i s jejich analýzou a vyhodnocováním. Výsledky takových analýz vám pak předloží v přehledných automatizovaných reportech.

Zefektivnění práce vašich zaměstnanců

AutoCRM je vhodný nejen pro zlepšení vztahů se zákazníky vaší společnosti, ale pomůže zlepšit i procesy uvnitř ní. Automatizace rutinních činností, lepší plánování a synchronizace úkolů, zlepšení komunikace mezi jednotlivými odděleními, monitorování prodejů a mnoho dalšího se stane s pořízením našeho systému mnohem snadnějším.

Nahrávání hovorů a přepis hovoru do dokumentu

Samozřejmostí je také nahrávání hovorů a to nejen z pevné linky, ale také z mobilního telefonu. Jako další možností je také přepis rozhovoru do dokumentu pomocí AI.

Modulární CRM software pro pojišťovací společnosti

AutoCRM může nabídnout desítky základních funkcí, které mohou zásadním způsobem vylepšit fungování vaší společnosti. 

Nástroje pro automatizace prodejů, kalendáře, e-mailing, projektové řízení, integrovaný chatovací nástroj, call centrum či funkce pro vylepšení zákaznické podpory a marketingovou automatizaci a další vymožeností  – to vše budete moci využít současně s pořízením tohoto softwaru. 

Podívejte se zde podrobněji na funkce, které AutoCRM nabízí.

Náš CRM je  Opensource softwarem, který si můžete přizpůsobit vlastním potřebám. Zdrojové kódy se s pořízením stávají vaším majetkem, CRM si tak můžete dále upravovat a rozvíjet tak, jak je třeba.

espo
PngItem 4568566

Jak si přejete software pro pojišťovací společnosti implementovat?

Při pořízení AutoCRM nabízíme dvojí variantu – systém si můžete implementovat na vlastních serverech, máte-li k tomu dostatečné zázemí. V takovém případě zaplatíte jednorázovou částku a systém je zcela váš. Pokud nedisponujete dostatečnými kapacitami pro vlastní implementaci, můžete zvolit variantu cloud hostingu za měsíční poplatky – ušetříte si technické starosti a pouze si užíváte všech funkcí systému.

Cena za LowCode AutoERP|CRM je vždy řešena individuálně.

Jaké moduly můžete využít?

Cena se skládá z jednorázového poplatku za implementaci a úpravu systému na míru. Dále pak z pravidelného měsíčního poplatku za správu, cloud, aktualizace, zabezpečení a zálohování celého systému a všech jeho modulů.

V průběhu užívání nevyžadujeme žádné další licenční poplatky ani poplatky za počet uživatelů.

Máte zájem o prezentaci systému nebo demo zdarma? Prosím kontaktujte nás

Co se týče cen obou řešení, závisí také na velikosti vaší společnosti a škále funkcí, které chcete využívat.

Hodnocení uživatelů AutoCRM

Jestliže nejste zcela přesvědčeni o výhodách tohoto CRM pro vaší pojišťovnu, rádi vás necháme vyzkoušet jeho demoverzi zdarma.

Sami uvidíte, zda je AutoCRM to, co hledáte.

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.