PostgreSQL

Díky systémům jako Linux byla v 80. letech 20. století zavedena první vlna softwaru s otevřeným zdrojovým kódem. Programátoři, fandové a další příznivci open source softwaru zbožňovali flexibilitu programu, který lze neustále vylepšovat a přizpůsobovat pomocí prosperující komunity vývojářů a uživatelů. Pro podniky však bylo náročné představit si open source řešení podporující kritické aplikace, přeci kdo by věřil softwaru vytvořenému jako hobby někde ve sklepě?

I přes nedůvěru a uštěpačné komentáře se Linux a další open source software v nadcházejících letech stal široce používaným. Linux nebyl první open source software (za ten považujeme A-2 system), ale zaujal a začal být vnímán jako nástroj, který organizacím umožňuje vyměňovat komponenty tak, aby vyhovovaly jejich jedinečným potřebám. Operační systémy nejsou v dnešní době jedinou oblastí která nabízí open source, otevřený kód najdete téměř všude kam se podíváte od programů a aplikací do PC přes obrovské systémy jako je ERP | CRM a také databáze. A na jednu takovou se dnes podíváme.

 

AutoCRM využívá dvou druhů databází MariaDB a MySQL nyní jsme našemu systému přidali i PostgreSQL

 

Využití databáze PostgreSQL nabízí výhody, které jsou pro použití v AutoER|CRM velmi užitečné.

  1. Méně chyb: PostgreSQL je známý pro svou vysokou odolnost vůči chybám. To znamená, že databáze může být spuštěna a provozována po dlouhou dobu bez výpadku. V případě výpadku systému nebo poruchy hardware může PostgreSQL pokračovat v práci a udržovat databázi v provozu. To zajišťuje, že se data ve vašem ERP | CRM neztratí a že uživatelé budou moci nadále pracovat.
  2. Nízká pravděpodobnost ztráty dat: PostgreSQL má také vysokou úroveň odolnosti proti ztrátě dat. Databáze obsahuje funkce, jako je zálohování a obnovení, které zajišťují, že data jsou v bezpečí a jsou snadno obnovitelná v případě potřeby. Pro systém a jeho obsah to znamená vyšší úroveň stability a spolehlivosti.
  3. Složitější systémy: Databáze PostgreSQL umožňuje vytvořit robustnější systém, je přizpůsobená správě velkých databází a k provádění složitých dotazů.

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.