Stream

Proud v AutoCRM je zdroj, kde můžete vidět aktualizace a nové doplňky pro záznamy, které sledujete. Můžete také posílat zprávy do vlastního streamu a do streamu jiných uživatelů.

Ve výchozím nastavení mají stream následující typy entit: Účty, Kontakty, Potenciální zákazníci, Příležitosti, Případy, Úkoly. Správci mohou ve Správci entit povolit nebo zakázat stream pro určitý typ entity.

V AutoCRM existují dva typy streamů: záznamový stream a uživatelský stream.

Záznamový stream

Panel Stream je dostupný v zobrazení podrobností záznamu ve spodní části. Zde se zobrazují příspěvky, aktualizace a nové přírůstky související s aktuálním záznamem.

Panel streamu je možné posunout dolů, takže se zobrazí pod jinými panely. Správce to může udělat v Administraci > Správa layoutu > vybrat typ entity > Spodní panely (od verze 5.9.0).

Uživatelský stream

Uživatelé mohou vidět svůj stream na Stream nástěnce a také na kartě Stream. Uživatelé také mohou vidět stream jiných uživatelů v podrobném zobrazení uživatele, pokud mají přístup, který je řízen polem Uživatelské oprávnění v Rolích.

V uživatelském streamu můžete vidět příspěvky a aktualizace záznamů, které uživatel sleduje. Můžete také vidět příspěvky adresované uživateli.

Oznámení

Budete dostávat oznámení o aktualizacích ve vašem streamu, které provedli jiní uživatelé.

Příspěvky

Můžete vytvořit příspěvek související s určitým záznamem. K příspěvku můžete také připojit více souborů a obrázků. Obrázky lze vkládat ze schránky.

Zmínky

Pokud chcete ve svém příspěvku někoho zmínit, musíte napsat symbol @ a začít psát uživatelské jméno. Uživatel, kterého jste zmínili ve svém příspěvku, o tom bude informován.

Poznámka: Uživatel, který byl zmíněn v příspěvku, musí mít přístup ke streamu záznamu, kde byl zmíněn. V opačném případě uživatel neobdrží upozornění na příspěvek.

Poznámka: Aby mohl uživatel zmínit konkrétního uživatele, musí mít správné oprávnění k přiřazení (nastavené v rolích). Pokud je oprávnění přiřazení nastaveno na ne, uživatel nebude moci nikoho zmínit. Pokud je nastaven na tým, budou moci zmiňovat pouze uživatele svého týmu (nebo týmů). Pokud je nastaveno na všechny, bude možné zmínit kohokoli.

Příspěvky uživatelům

Uživatelé mohou vytvářet příspěvky pro určité uživatele, pro určité týmy, pro všechny uživatele a pro sebe. Přístup k této schopnosti je řízen polem Oprávnění k přiřazení v Rolích.

Filtrování

Můžete filtrovat, co se má ve streamu zobrazit: Vše, Příspěvky nebo Aktualizace. Filtry jsou dostupné v rozevíracím seznamu v pravém horním rohu panelu.

Chcete dostávat novinky ze světa firemních systémů, technických zajímavostí a dat? Napište nám svůj e-mail a my Vám budeme posílat newsletter.

Vyzkoušejte AutoCRM zdarma

Automatizovaný systém pro řízení firmy

Demo AutoCRM

Náš tým konzultantů s Vámi projde a seznámí Vás s nasazením AutoCRM do Vaší společnosti.